Reklama:

Charles Dixon - trénink zad
v přípravě na Arnold Classic 2017

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Čtyřiačtyřicetiletý americký profesionální kulturista Charles Dixon si počtvrté v řadě nenechá ujít start na Arnold Classic v kategorii do 212 liber, při němž bude usilovat o vylepšení svého maxima z této soutěže, kterým je pátá příčka z roku 2015. Přípravu zkušeného borce na nadcházející závody bude fanoušek kulturistiky moci sledovat prostřednictvím série videozáznamů. Ta začíná následujícím snímkem, který dokumentuje Charlesův trénink zad a bicepsů.

K nejvýraznějším soupeřům Charlese Dixona by na Arnold Classic 2017 měli zřejmě patřit Jose Raymond, Hidetada Yamagishi a David Henry. Zda zde do boje o přední příčky promluví i nějaký další borec, bude jasné až v pátek 3. března, kdy se odehraje semifinále i finále soutěže.


Charles Dixon - trénink zad v přípravě na Arnold Classic 2017


Video:
www.youtube.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra