Reklama:

Fantastický Seth Feroce: stane se hrozbou pro Jamese "Flexe" Lewise?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dvaatřicetiletý americký profesionální kulturista Seth Feroce se po sezóně 2012 jako borec, který zcela nenaplnil svůj potenciál, vytratil ze scény. Dlouho se zdálo, že definitivně, dokud se vloni do veřejného života a světa sociálních sítí nevrátil s novou společností zaměřenou na výrobu a prodej oblečení All American Roughneck.

Už v tu chvíli bylo pravděpodobné, že Setha v budoucnu čeká i comeback na soutěžní pódium, a jeho současná forma napovídá, že by se do boje o přízeň rozhodčích mohl zapojit již brzy. Někteří dokonce věří, že pokud to bude v kategorii do 212 liber, mohl by se Feroce stát hrozbou pro úřadujícího šampióna Olympia 212 Showdown Jamese "Flexe" Lewise. Co myslíte Vy? Má Seth Feroce na to, aby zmíněného dlouholetého krále lehčí váhy mohl na závodech potrápit a třeba i porazit?


Foto:
www.instagram.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra