Reklama:

CrossFit: Závod Elite Battle of Brno podpoří onkologickou nadaci Krtek

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

O víkendu 29. - 30. října 2016 se v areálu TJ Tesla Brno uskuteční soutěž Elite Battle of Brno, která je pokračováním tradice soutěže známé v minulých letech pod názvem CFT Battle Brno. Co se na akci s novým názvem mění a co zůstane při starém, prozradil hlavní organizátor Jaroslav Kratina.

Všimla jsem si, že vaše soutěž, která už je na české scéně pár let, v letošním roce pozměnila název. Změní se nějak i soutěž samotná?

Naše soutěž vznikla v samém začátku crossfitové scény v ČR a SR, ale každým rokem se vyvíjí. Nový název i nové logo jsou součástí marketingu i do budoucna. Nicméně stále zůstává to, že naše akce je charitativně sportovní události, jejíž součástí je finanční sbírka na nadaci dětské onkologie Krtek. Cíl a forma battlu se také nezmění.

Kdo všechno se v letošním roce podílí na organizaci soutěže?

Hlavním pořadatelem je Elite Gym Training Centre Brno, které se také postupně mění. Tento rok máme k dispozici tým lidí, kteří dělají všechno pro to, aby byla soutěž připravená na 100 %. I když každý rok zjišťujeme, že připravit vše na 100 % se asi nedá.

Kdo bude hlavním tvůrcem soutěžních WODů?

Všechny soutěžní workouty sestavuji každý rok já. Inspiraci na neděli jsem tentokrát čerpal i od Jaroslava Duchoně z Elite Gym-School Lhenice. Ten má ale jako voják z povolání trochu posunutý práh bolesti, takže jsem musel workouty trochu "zjemnit". Všechny workouty jsou samozřejmě odzkoušené a odsouhlasené i hlavním rozhodčím Matoušem Masarykem.

Závod bude i v letošním roce dvoudenní záležitostí. Co diváci v jednotlivých dnech uvidí?

V sobotu budou závodit všichni účastníci, neděle pak bude o semifinále a finále. Nechci moc prozrazovat, řeknu jen, že v sobotu se diváci i atleti mohou těšit na kettlebelly a plavání.

Jak bude nastavena obtížnost závodu?

Od prvního do posledního WODu se bude obtížnost zvyšovat, finále bude zasloužené. Postoupí do něj jen ti nejlepší a nejvšestrannější.

Chystáte pro závodníky nějaká překvapení, co se soutěžních úkolů týče, nebo půjde spíš o klasický CrossFit?

Všestrannost bude hrát roli v každém WODu, vracíme se do začátku CrossFitu, kdy měl sloužit k tréninku všestrannosti záchranných složek. Tento ročník bude tímto směrem speciálně zaměřen, v polovině se objeví něco zajímavého, vše se dozvíte včas.

Bude na místě možnost zakoupení občerstvení, nebo si mají závodníci a diváci donést krabičky z domu?

Krabiček není třeba. Na soutěži nebude ani tento rok chybět Rebel Bean s jejich skvělými RAW koláči a nejlepší kávou v Brně. Jídlo bude k dispozici přímo v kantýně - restauraci sportovního zařízení TJ Tesla Brno, kde se závod bude v letošním roce konat. Tím chci upozornit na to, že jsme museli místo konání závodu pro letošní rok změnit, protože prostory z minulých let nenabízí počet toalet a šaten v dostatečném množství. Mrzí mě to, protože prostor nafukovací haly měl svoje kouzlo.

Podpořili vaši akci v letošním roce nějací partneři?

Ano, poděkovat musím stálým partnerům, jako jsou Air Matyáš, Inženýrské stavby Hirst, BotyObleceni.cz, sportovní výživa Inkospor, Forward Fitness - vybavení pro CrossFit v nejlepší kvalitě, Porsche Brno a jejich pracovní auta, Sovanet, Powerplus, Rowline - veslovací trenažery. Přispěli i noví partneři, kteří sdílejí naši ideologii charitativně sportovního pojetí, těmi jsou Crosslimit, Balónový hotel, Atkin, Fitboss, Atranet.cz, Zámek Valeč, Aqua Anna, Samathan čaje a bylinné směsy. Mediální podporu máme od Ronnie.cz a rádia Kiss Hády.

Tímto bych chtěl každému jednomu z našich partnerů poděkovat za podporu.

Partnerů máte hezkou řadu, když jsme u těch čísel, kolik očekáváte atletů?

Tento rok mám přihlášených celkem 186 závodníků v kategoriích open, juniors, masters a teams, takže je na co se těšit!

Podrobné informace o akci naleznete na webových stránkách.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
ironfighter (00:22) • Je to CECH ! Slovaci maji vlastni stat ...
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
ironfighter (00:21) • Famozni, je takovy soucasny Gustav Fristensky ! Velka gratulace a jiste ne posledni :-)...
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
Cechoslovak (17:19) • Niečo neskutočné... Ale popravde - trochu mám strach z tej nedele... Keď nastúpi a pôjd...
magazínMistrovství Moravy a Slezska mužů a ž...
jr.e (16:00) • Mluvím o Moravě a ne o Republice ty troubo..:)..a kontrola nebrala,protože ji všichni u...
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (02/20...
Sam Pasler (12:40) • V dalším videu Vám honza na otázku odpoví :)Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra