Reklama:

Ben Weider Legacy Cup
2016: jak si vedli naši?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Nordic Pro 2016: výsledky a fotografie

Ve finském Lahti se ve dnech 7. až 9. října konal jubilejní dvacátý ročník tamní sportovní události Nordic Fitness Expo, v rámci které se letos odehrálo nejenom klání profesionálů Nordic Pro, ale uskutečnila se zde také mezinárodní amatérská soutěž v kulturistice a fitness Ben Weider Legacy Cup.

Jednalo se již o druhé stejnojmenné závody pořádané v letošní sezóně (první Ben Weider Legacy Cup proběhl 10. a 11. září v Edmontonu), na kterých byly podobně jako na amatérských soutěžích Arnold Classic anebo třeba EVLS Prague Amateur ve hře profesionální karty. Na ty měli dosáhnout absolutní vítězové všech vypsaných kategorií, kterými byly bodyfitness žen, bikiny fitness žen, physique mužů a kulturistika mužů.

Finský Ben Weider Legacy Cup si pro svůj další soutěžní start vybralo i několik českých závodníků. Jak se jim dařilo?


Neděle, 16:35

Také do druhého soutěžního dne Ben Weider Legacy Cupu zasáhl český závodník. David Fechtner se na soutěži v kulturistice mužů do 100 kg probojoval ke čtvrtému místu! Absolutním šampiónem klání se mezi kulturisty stal Luke Debono z Malty, který celkový triumf letos slavil už na Arnold Classic Europe. Abychom Vám nedlužili ani jméno absolutního vítěze ve physique mužů, kde Česká republika svého zástupce neměla, dodejme, že se jím stal Law Shala ze Švédska.

Sobota, 15:35

V bikiny fitness žen o přízeň rozhodčích bojovala Adéla Storzerová, která v kategorii nad 168 cm dosáhla na stříbro, když nestačila pouze na vítěznou Priscilu Leimbacher ze Švýcarska. Právě Leimbacher si později připsala titul absolutní šampiónky.

Sobota, 14:40

Jako první si v Lahti semifinálovou i finálovou část soutěže už v sobotu odbyly bodyfitnessky. V kategorii nad 168 cm mezi nimi nechyběla ani Andrea Remeňová, která se ve čtrnáctičlenném startovním poli probojovala k pátému místu! Absolutní vítězkou Ben Weider Legacy Cupu se v bodyfitness žen stala Eva Berenguer ze Španělska.


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNominace závodníků na mistrovství svě...
md (14:17) • Mistrovství světa mužů....to je samé games, klasická, physique či muscular. Máme vůbec...
magazínJe rozhodnuto. Soutěže Arnold Classic...
Mikuc (21:02) • Jaký v tom bude rozdíl? Na jedněch soutěžích se bude testovat, na druhých ne?!
magazínPartner Cup 2017 - fotogalerie
Tino (19:45) • na jednu fotku z těchhle porovnávacích sérií mám cca 1 sekundu, nemám čas se dívat jak...
magazínPartner Cup 2017 - výsledky
Hockey1000 (21:46) • Pan Semerád je ročník 1953, takže mu je 64 let. Kdybys to nechápal napoprvé, tak znova...
magazínPartner Cup 2017 - výsledky
mildau (21:38) • Pavel vacek perfektní...kičák celkem nic ,už dlouho žádný pokrok no a semerád...hrůza....Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra