Jindra byl 2., to Ti stejně stačí.
a fotky tady taky budou!!:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O
ale uz jdete fakticky do prdele a neserte me kdy tu jako budou ty vysledky????sakra:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O
Já vím,taky jsem si je našel,ale jen jsem zvyklý si sem chodit pro novinky.A ne někam jinam.Takhle jsem to myslel...:-) :-) :-) .Mám k těmhle stránkám zkrátka osobní přístup:-) :-) .Akorát jsi mi předběhl,teď jsem to sem chtěl dát....Měj se hezky a děkuju:-) :-9
jsou na foru...
Majstrovstvá Európy v kulturistike mužov
(5.-7. 5. 2006, Bratislava)
KULTURISTIKA
Do 65 kg
1. Adam CIBUĽA (Slovensko)
2. Grzegorz SOCHACKI (Poľsko)
3. Petru MOJA (Rumunsko)
4. Marcin KEMPA (Poľsko)
5. Ivan STRUGAREVIČ (Srbsko a Čierna Hora)
6. Dušan STANKE (Česká republika)
7. Jean Louis QUARANTANA (Luxembursko)
Do 70 kg
1. Patrick OSTOLANI (Nemecko)
2. Richard RIEDL (Slovensko)
3. Sergio CONTI (Taliansko)
4. Marcel JASEŇ (Slovensko B)
5. Krzysztof DANIELCZYK (Poľsko)
6. Ahmed SAKAWAN (Švédsko)
7. Ioan MOLDOVAN (Rumunsko)
8. Mindaugas CEPULIONIS (Litva)
9. Tasos LEMONIASTIS (Cyprus)
Do 75 kg
1. Igor KOČIŠ (Slovensko)
2. Igor LOSEV (Rusko)
3. Filippo MASUCCI (Taliansko)
4. Peter KOKOŠKA (Slovensko B)
5. Slavomir DASZKOWSKI (Poľsko)
6. Marek ZATLOUKAL (Česká republika)
7. Pedrag MILOŠEVIČ (Srbsko a Čierna Hora)
8. Amit SAPIR (Izrael)
9. Stephen GRAHAM (Veľká Británia)
10. Sergej JIVAEV (Izrael)
11. Michalis LOIZOU (Cyprus)
Do 80 kg
1. Andrej MOZOLÁNI (Slovensko)
2. Ahmad AHMAD (Švédsko)
3. Christomir CHRISTOV (Bulharsko)
4. Juraj VRÁBEL (Slovensko)
5. David PLACHÝ (Česká republika)
6. Gunnar PAASCHE (Nemecko)
7. Heinz WENDL (Rakúsko)
8. Danilo CAMEGLI (Taliansko)
9. Valter MINETTO (Taliansko)
10. Jozsef TÓTH (Maďarsko)
11. Arsenio ADAMSON (Holandsko)
12. Andonis GEORGHIOU (Cyprus)
13. Mahmud SAVALAN (Azerbajdžan)
14. Alexander MENIS (Izrael)
Do 85 kg
1. Vladimír FLIMEL (Slovensko)
2. Jindřich MICHÁLEK (Česká republika)
3. Marek BOROWICZ (Poľsko)
4. Marián ČAMBÁL (Slovensko B)
5. Luis Antonio BUTLER (Španielsko)
6. Vugar VERDIJEV (Azerbajdžan)
7. Quincy WINKLAAR (Holandsko)
8. Markus HOLLER (Rakúsko)
9. Marián BEŽO (Slovensko)
10. Manfred ARLT (Nemecko)
11. Tichomir TRIFONOV (Bulharsko)
Do 90 kg
1. Štefan HAVLÍK (Slovensko)
2. Peter TATARKA (Slovensko B)
3. Andrzej MASZEWSKI (Poľsko)
4. Holger KALISCH (Nemecko)
5. Ronald ULLRAM (Rakúsko)
6. Antonio Morales VIDAL (Španielsko)
7. Antonio FURIČ (Chorvátsko)
8. Oleksandr SLOBOĎAŇUK (Ukrajina)
9. Ott KIIVIKAS (Estónsko)
10. Johan EMPFELSEDER (Rakúsko)
Do 100 kg
1. Juan Machado GUTIEREZ (Španielsko)
2. Rastislav SOLÁR (Slovensko)
3. Eric CASTAGNET (Fransúzsko)
4. Luboš TURČINA (Slovensko B)
5. Giuseppe PITTARA (Taliansko)
6. Oliver von SIERAKOWSKI (Nemecko)
7. Arvydas MICKUS (Litva)
8. Valter MESTRE (Portugalsko)
9. Daron LYTLE (Belgicko)
10. Uwe KIRSCHMANN (Rakúsko)
11. Julij RUSEV (Bulharsko)
Nad 100 kg
1. Dariusz KARPINSKI (Poľsko)
2. Mario HEMMER (Rakúsko)
3. Danielle SECCARECCI (Taliansko)
4. Dimitar DIMITROV (Bulharsko)
5. Dainius BARZINSKAS (Litva)
6. Rafal BORYSIUK (Poľsko)
KLASICKÁ KULTURISTIKA
Do 170 cm
1. Petr HAVLÍK (Česká republika)
2. Peter KOVÁČIK (Slovensko)
3. Joel Carlos SCHEEK (Holandsko)
4. Miroslav TRNEČKA (Česká republika)
5. Andrea ROMBONI (Taliansko)
Do 178 cm
1. Andrej HLINKA (Slovensko)
2. Marek VOMÁČKA (Česká republika)
3. Rudolf PRÁGER (Česká republika)
4. Andrea FERRARA (Nemecko)
5. Andrij KRPIKOV (Ukrajina)
6. Juraj ŽITŇAN (Slovensko)
7. Slaven PETROVIČ (Chorvátsko)
8. Darius MINKEVICIUS (Litva)
9. Imre VAHI (Estónsko)
10. Martin EIBEL (Rakúsko)
11. Bruno OLIVIA (Taliansko)
12. Germain LUISA (Holandsko)
13. Vojciech DONIEC (Poľsko)
14. Mika ANTIKAINEN (Fínsko)
15. Werner HOFER (Rakúsko)
Nepostúpili do semifinále: Tommy JOST (Luxembursko), Zoltán VAJDA (Maďarsko), Patrick NOCKELS (Luxembursko), Kaido VOOGLA (Estónsko)
Nad 178 cm
1. Ľuboš MALIŇÁK (Slovensko)
2. Andreas PLATE (Nemecko)
3. Daniel PŠENICA (Česká Republika)
4. Mateusz BOBRONSKI (Poľsko)
5. Vitalij TALAVERA (Ukrajina)
6. Richardas MAZURAS (Litva)
7. Dariusz BRZEZINSKI (Poľsko)
8. Bogdan Marius CIRLAN (Rumunsko)
9. Magnus KEMPPI (Švédsko)
10. Goran ILIČ (Srbsko a Čierna Hora)
11. Nikolas NESTORA (Cyprus)
12. T. van den HEUVEL (Holandsko)
13. Flori UCEANU (Rumunsko)
14. Tibor RESZEGI (Maďarsko)
ZMIEŠANÉ PÁRY
1. Jana PURDJAKOVÁ/Štefan HAVLÍK (Slovensko)
2. Ilka SCHWENGL/Johann EMPFELSEDER (Rakúsko)
3. Klára DVOŘÁKOVÁ/David PLACHÝ (Česká republika)
4. Adriana ZAVACKÁ/Vladimír FLIMEL (Slovensko)
5. Alica KAVULJAKOVÁ/Ľuboš TURČINA (Slovensko B)
6. Miljana PAVKOVIČ/Antonio FURIČ (Chorvátsko)
Absolútny víťaz: Dariusz KARPINSKI (Poľsko)
Súťaž národov
1. Slovensko
2. Poľsko
3. Česká republika
Sakra,beru to jako urážku tohohle serveru,že tady ještě nejsou výsledky!!!!Svět se zbláznil....:-) %-)
jsem na ty vysledky nadrzeny vic nez na mou starou...
kdy tu budo ty vysledky?uz tu meli davno bejt jako a uz me to stve sakra.to budou az za rok ne?!:( :-O :´-( :´o(
PRAVE SOM NIECO DOFOTIL ... CESI A HLAVNE SLOVACI SU V POHODE ... EXTREMNE DOBRA FORMA U VSETKYCH ... KOPCEK {nie kopcek} MEDAILY URCITE BUDE:-)
zdar vsechni jestli chcete videt tu evropu tak zitra zapnete stv2 bude tam primej prenos
Beru zpět, už je mi to jasné, neměl jsem přečtenou debatu u MČR sorry omlouvám se.Ale chybama se člověk učí.
Nevíte někdo výsledky dopingovky z republiky? Podle tohoto clánku je Cink pozitivní?