Reklama:

Jaký je nový N1 Pre-Workout?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Různé stimulanty a výrobky podporující fyzický výkon nejsou v dnešní době ničím neobvyklým. Setkáváme se s nimi již pravidelně u vrcholových atletů, ale i rekreačních sportovců. Na trhu se těchto produktů objevilo nepřeberné množství a zákazník již může v tomto sortimentu ztrácet orientaci. Nastalé situace využívají někteří výrobci k nabídce produktů s pestrými obaly a dramatickými názvy, ale s neefektivním, nebo dokonce nevhodným složením.

Tato skutečnost donutila společnost Nutrend v rámci nového vývoje k opačnému přístupu. Zaměřili jsme se na maximální možnosti evropské legislativy, spojili jsme nejúčinnější látky, které uznává odborná veřejnost, a pokusili se všechno spojit do jediného výrobku pod názvem N1.

Písmeno N odkazuje k názvu společnosti Nutrend a jednička je předpokládané umístění mezi preworkouty. Myslíte si, že máme přehnané ambice? Tak jej prostě vyzkoušejte!

Výsledek své práce jsme nechali otestovat našimi vrcholovými sportovci, kteří sportem žijí a poznají na svém těle každou změnu v přípravě. Na výsledek jsme nemuseli čekat moc dlouho. Zpětné reakce byly okamžité a rozhodně velice pozitivní. Preworkout N1 je na světě! V prodeji je od 1. září.

Tento nový produkt představujeme s hrdostí, neboť svými účinky opravdu překonává svou konkurenci a nevyvolá přehnanou stresovou reakci nebo nevhodnou stimulaci těla. U tohoto produktu se nemusíte obávat nechtěné hrudkovité konzistence, která Vám znemožňuje přesné dávkování, přičemž hrozí i předávkování stimulanty. Vždy si můžete pohodlně nachystat přesnou dávku!

Podobný produkt v našem portfoliu doposud chyběl. Je zcela jedno, zda se věnujete silové aktivitě nebo preferujete vytrvalostní výkon. N1 představuje pro všechny sportovce zdroj nové síly, energie a skvělého pocitu z vykonaného tréninku. Na rozdíl od jiných produktů podobného charakteru dodává energii po celou délku sportovní aktivity, dokonce i v případě, že výkon přesahuje i 120 minut.

Mezi účinnými látkami zde naleznete vysokou dávku beta-alaninu, ale také arginin alfa-ketoglutarátu a kreatinu. Vysoké zastoupení zde má i L-citrulin, L-malát, L-tyrosin, kofein, vitamín C, DMAE (dimethylaminoethanol) a Bioperin.

Kombinace těchto účinných látek ideálně naladí Vaši mysl a podpoří svalový tonus. Napříč všemi sporty (Across All Fitness) nalezne N1 své uplatnění. Celý team Nutrend se těší na to, jak Vás tento nový preworkout příjemně překvapí.


N1 Pre-Workout společnosti NutrendSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
mutagenn (18:08) • Podle pravidel pro rok 2018 má být kategorie veteránů rozdělena na dvě.Do 80kg a nad 80...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
Ronnie (13:26) • To je v souladu s pravidly, protože se jedná o jinou věkovou kategorii.
magazínMen of Steel 2018: čtyři noví profesi...
Cechoslovak (10:06) • Estetika tychto novych profesionalov je nula bodov... Strasne divne...*5*
magazínZnáme umístění Jiřího Tkadlčíka na Ar...
Cechoslovak (10:01) • Koľko si toho popil, ty ohreblo, že si pletieš názov môjho nicku s označením Jirkovej n...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
asfad (09:07) • Prosim o odpoved, zda je mozne aby 70tikg kulturista se zučastnil ve stejne soutezi v...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra