Reklama:

Daniela Bečková - rozhovor
a aktuální forma před Arnold
Classic Asia 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Hongkong, čínské město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře, přivítá ve dnech 19. až 21. srpna historicky první ročník multisportovní události Arnold Classic Asia, kam míří hájit české barvy v bikiny fitness loňská absolutní vítězka Nathalia Melo Classic a vítězka Olympia Amateur Spain Daniela Bečková. S úspěšnou závodnicí jsme pro Vás připravili krátký rozhovor, prohlédnout si můžete i krásné fotky, které Danča ještě před odletem nafotila. Držíme jí palce, ať to v Číně zacinká!


Dančo, máš těsně před odletem. Jistě je závěr přípravy náročný. S jakými ambicemi odjíždíš a s jakým výsledkem budeš spokojená?

Do přípravy investujeme já i všichni, co mi pomáhají, pokaždé obrovské množství energie a maximální úsilí. Tomu odpovídají i naše ambice. Samozřejmě chceme co nejlepší výsledek a věříme ve vítězství.

Máš moc pěknou formu, změnila jsi něco v tvém tréninku nebo celkově v přípravě?

Příprava je pokaždé jiná a přizpůsobujeme ji reakcím těla. Na mistrovství Evropy jsme se snažili přizpůsobit hubenějšímu, méně osvalenému trendu a toto rozhodnutí se nám nevyplatilo a zpětně ho nepovažujeme za rozumné. Mé postavě svědčí spíše osvalenější vzhled, proto jsme se rozhodli nepřizpůsobovat se a vrátit se zpět k formě, se kterou jsem získávala v uplynulých sezónách medailová umístění a ve které se sama cítím nejlépe. Tým lidí, kteří mi s přípravou pomáhají, je pořád stejný - trenér Vladimír Pajič a jeho prodloužená ruka, můj manžel Zdeněk Bečka, Weider a Fit-Pro Czech a v neposlední řadě závodní plavky Karnabel.

Čím bys chtěla rozhodčí hlavně zaujmout? Máš nějakou tajnou zbraň?

Jednoznačně bych je chtěla zaujmout svojí sportovní formou, o to myslím především jde.

Opět ses vrátila ke žlutým plavkám, máš už tuto barvu jako takový talisman, který ti přináší štěstí?

To asi ani ne, ale věřím, že žlutá barva mi sedí nejlépe a dobře se v ní cítím.

Jaký názor máš na posun kategorie bikiny fitness do výraznějších a vypracovanějších postav?

Trend se pořád mění a závod od závodu je jiný. Řekla bych, že je to hodně i o tom, jak komu a co na pódiu svědčí. Jsou závodnice, které musejí být vyloženě osvalené, aby mohly bojovat o přední příčky. A pak jsou závodnice, které razí subtilnější trend a svědčí jim. Vždy je to o pohledu rozhodčích a je velmi těžké odhadnout, co budou preferovat.

Plánuješ se také porozhlédnout po Hongkongu a nějakou dobu se zdržet?

V Hongkongu strávíme celkem 5 dní, ale já už jej znám. (úsměv) Žila jsem tam a také v čínské Šanghaji asi 8 měsíců, takže se spíš hrozně těším na tu nostalgickou náladu, jelikož jsou to pro mě krásné vzpomínky. Nejvíce se těším na to, jak Hongkong voní. Je to specifická vůně - jakmile vysednete z letadla, prostě jen podle čichu poznáte, že jste tam.

Kdo tě bude do Hongkongu doprovázet?

Jede se mnou můj trenér Vláďa Pajič.

Uvidíme tě letos ještě někde?

Uvažuji ještě o startu na závodech v Praze, ale vzhledem k tomu, že závodím již pátou sezónu v kuse a začíná se na mně podepisovat únava, uvidíme, jak se budu cítit.

Moc děkujeme za rozhovor, Dančo, budeme moc držet palce. Chceš na závěr ještě někomu poděkovat?

Ráda bych poděkovala svým sponzorům, firmám Fit-Pro a Weider za pomoc během přípravy, Karnabel za nádherné plavky a vstřícnost, Radkovi Ševčíkovi za finanční pomoc, značce Nebbia za oblečení na cestu, Alče Syslové za dokonalé fotky formy. Domácímu IP Fitness a manželům Pisettovým za skvělé tréninkové podmínky, stejně tak Olympii Fitness Opatov a nakonec všem, kteří nám fandí a jakkoli nás podporují.


Daniela Bečková - aktuální forma před Arnold Classic Asia 2016


Foto:
Alena Syslová


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.08.09:34MBRANOM - ***-5
17.08.20:47kome - Souhlasím
17.08.17:15Jiří Stejskal - Přeji mnoho zdaru. Sympatická dáma
17.08.15:27maxpoint97 - Kladně hodnotím absenci přehnaných plováků na hrudníku *79* +4
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra