Reklama:

CrossFit: Bestie Open
Brno 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Po Bestii Open bylo chvíli ticho po pěšině, ale nyní o sobě zase dává vědět. Její řev bude možné zaslechnout v sobotu 25. 6. 2016 v bezprostřední blízkosti brněnského Školního a výcvikového zařízení Hasičského záchranného sboru ČR (vypisuji pro případ, že byste nerozumněli zkratce ŠVZ HZS ČR stejně tak, jako jsem jí nerozumněla já).

Kouknout se bestii na zoubek a postavit se jí tváří v tvář přijede 40 týmů složených vždy ze dvou mužů a jedné ženy, na kukandu ale můžete dorazit i vy! Dobrodružství, napětí, prožitky i zážitky zaručeny!

Akce začíná v 10 hodin dopoledne, předpokládaný konec je v 17 hodin odpoledne. Jelikož je organizátor závodu Martin Štěpánek hostitel k pohledání, mohou závodníci po celý den počítat s gratis občerstvením ve formě ovoce a vody, pro ještě větší komfort atletů tu bude k dispozici masér, jehož služby budou pro závodníky také zdarma.

Další informace o soutěži naleznete na oficiálních webových stránkách nebo na facebooku.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra