Reklama:

Slavoj Bednář: trénink stehen
7 týdnů před MS NABBA profesionálů 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Slavoj Bednář: "Vždy chci přijít další sezónu o kus lepší."

Stehna po léta patří k výstavním partiím Slavoje Bednáře a právě do jejich tréninku v podání zmíněného zkušeného závodníka Vás dnes necháme nahlédnout prostřednictvím nového videa. Snímek se natáčel v pardubickém Fine Fitness, a to v době, kdy pětatřicetiletého Slavoje dělilo jen sedm týdnů od jeho letošního startu na mistrovství světa federace NABBA v kategorii profesionálů, kterého se tento dlouholetý člen Extrifit týmu zúčastní v roli obhájce loňského vítězství.

Připomeňme, že závody jsou na programu už v sobotu 18. června, když je tentokrát bude hostit brazilské přístavní město Natal. Vloni se klání konalo na Maltě.


Slavoj Bednář - trénink stehen 7 týdnů před MS NABBA profesionálů 2016


Video:
Michal Vraný


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra