Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Ironman Pro 2006 - výsledky tipovací soutěže

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[imgPR]2468_1[/imgP]David Henry překvapil. Lee Priest nezklamal.[//imgP] Peter rex zvítězil v naší první tipovací soutěži roku 2006, když jako jediný uhodnul nejen vítězného Lee Priesta, ale i druhého Davida Henryho. Na jeho tiketu následoval Mustafa Mohammad a Troy Alves, za které získal jen 4 mínusové body. Na pátém místě měl Rodney St. Clouda, což byl trochu přehmat za 11 mínusových bodů. Za chybějícího Krise Dima a Marka Dugdalea získal ještě tři mínusové body.

Tip druhého Jakuba Gründlera se nacházel velmi blízko pravdě, když prohodil pouze Davida Henryho za Troye Alvese a Mustafu Mohammada za Marka Dugdalea, čímž sice získal nejméně mínusových bodů, ale jeden plusový bod mu chyběl k vítězství. Loňský celkový vítěz Black Dragon, stejně jako loni druhý Rage skončili shodně na 47. místě.

Celkem hlasovalo 192 lidí a z toho 71 % věřilo ve vítězství Leea Priesta. 17 % doufalo v Troye Alvese, 7 % dávalo šanci Mustafu Mohammadovi, 2 % Ahmadu Haidarovi... Lee Priest nefiguroval v hlasování pouhých 3 lidí. Největším překvapením se stal jistě David Henry, Ahmad Haidar naopak zklamáním.

Druhý v pořadí Jakub Gründler mi obratem odpověděl na mou prosbu, aby zhodnotil výsledky soutěže a krátce se představil:

"To, že zvítězil Lee Priest, bylo téměř jasné (když Gustavo nesoutěžil). David Henry je hodně dobrý, sice se na dnešní poměry nedá srovnávat s takovým Colemanem, ale i přesto vypadá velmi dobře a druhé místo na Ironman Pro mu patří zaslouženě. Na Olympii měl být na lepším místě.

Jak tak koukám na fotky, musím říct, že mě tedy hodně překvapil Eryk Bui. Protože když jsem viděl fotky před soutěží, říkal jsem si: "Sakra, jak tohle může být vůbec profík," ale podle fotek ze soutěže vypadá hodně dobře. Dost mě jeho forma překvapila.

Možná mě trochu zklamal Chris Cook. Není sice nějakým mým oblíbencem, ale čekal jsem od něj alespoň finále.

Jinak s výsledky souhlasím, jiné pořadí bych asi lépe nevybral. Možná Mustafu bych dal na 4. příčku místo Krise Dima.

Je mi 18 let. Studuji na střední škole propagaci (vše se točí okolo reklamy a výtvarnictví). Mými zálibami jsou, jak jinak, posilování (cvičím 6 a půl roku), kulturistika, občas něco nakreslím, playstation... Rád poslouchám metalovou i rockovou muziku, ale nepohrdnu ani klasikou (třeba Vivaldi) a koukám na Jackass (je to taková blbost, ale dobrá zábava). No, to je o mně asi zhruba vše."