Reklama:

CrossFit: Michaela Palová
druhá na Italian Showdown!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Italský temperament předvedli při soutěži Italian Showdown 2016 italští závodníci, ovšem jednu z předních příček jim vyfoukla česká závodnice Michaela Palová..

Akce Italian Showdown 2016, která se konala od 15. do 17. 4. 2016, byla zatím největším crossfitovým závodem, který se kdy v Itálii konal. V pátek nastoupila do soutěže tisícovka atletů všech úrovní, do sobotního semifinále se jich propracovalo 200, nedělní finále se pak otevřelo pouze výběru 50 nejlepších. A mezi touto padesátkou byla i nejlepší česká crossfitová závodnice Michaela Palová.

Ovšem Míša se "jen" s postupem do finále nespokojila. Rvala se jako lvice a urvala pro sebe v celkovém součtu fantastické druhé místo, kterým ukázala, že nejen Italky, ale i české holky mají pořádnou páru.

Pro Míšu byl tento závod unikátní v několika směrech. Za prvé se jednalo nejen o třídenní soutěž, ale i kvalifikace probíhala přímo na místě jako součást akce, za druhé pak šlo o první závod v zahraničí, na který česká atletka vyjela sama, bez podpory českých přátel. "Osaměle jsem se během závodu ale vůbec necítila, protože jsem měla velkou podporu jak v atletech z týmů elite, tak v trenérovi. I když jsme se příliš neznali, byli všichni velmi přátelští, takže jsme se bavili, jako už bychom měli něco odtrénováno," říká spokojeně česká závodnice.

Michaela se závodu Italian Showdown zúčastnila pravděpodobně na popud svého italského trenéra, jímž je Andrea Croceri. Ten viděl v české atletce potenciál a rozhodl se ji trénovat. Pokud je druhé místo v italské soutěži prvním ovocem této spolupráce, má Míša našlápnuto správným směrem!


Nejlepší atleti soutěže Italian Showdown 2016

kategorie elite
p. muži ženy
1. Barbotti Andrea Orlandoni Matilde
2. Ottavi Manfredi Palová Michaela
3. Ajello Francesco Gabbiani Célia


Nejlepší momenty 3. dne soutěže Italian Showdown 2016
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra