Reklama:

Olympia Amateur Kuwait 2016: dva noví profesionální kulturisté

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Kuwait City, hlavní a největší město Kuvajtu, ve dnech 14. a 15. dubna hostilo letošní ročník mezinárodní amatérské soutěže Olympia Amateur Kuwait. Klání, které bylo určené sportovcům z Asie a Středního východu, závodníky k vystoupení lákalo zejména možností dosáhnout zde na profesionální kartu. Ta jak ve physique mužů, tak i v kulturistice mužů přitom měla připadnout vždy dvěma nejúspěšnějším účastníkům souboje o absolutní vítězství.

Mezi kulturisty si pro celkový triumf došel mohutný šampión kategorie nad 95 kg Isaac Ghavidel, jenž tak v pouhých osmadvaceti letech završil svou úspěšnou amatérskou kariéru. Přibližně 175 cm vysoký někdejší svěřenec Baitollaha Abbaspoura a Aliho Tabriziho do profesionální divize IFBB přes své mládí míří nejenom jako absolutní vítěz amatérské Olympie, ale také jako dvojnásobný stříbrný medailista mistrovství světa a druhý muž Ben Weider Diamond Cupu 2015.

Za Isaacem, jenž se již nyní řadí k největším hvězdám současného íránského bodybuildingu, se v absolutce ke druhé příčce probojoval čtyřicetiletý Kuvajťan Redha Al Qabandi (kulturistika mužů do 95 kg), který tak rovněž míří do profesionálního tábora. Také Al Qabandi na mezinárodní scéně patří již k poměrně známým tvářím. Letos například zaujal celkovým vítězstvím z Arnold Classic Amateur v kulturistice mužů masters.

Těsně profi karta unikla šampiónovi kategorie do 90 kg Samirovi Troudimu nebo vítězi osmdesátky Arielu Guongovi. Ve physique mužů si šanci zamířit mezi elitu vybojovala dvojice domácích borců Omar Alkhalaf a Ali Marafie.


Isaac Ghavidel na Olympia Amateur Kuwait 2016

  • Více fotografií naleznete zde na facebookvé stránce Kuwaitbodybuilding.com.


Redha Al Qabandi na Olympia Amateur Kuwait 2016

  • Více fotografií naleznete zde na facebookové stránce Kuwaitbodybuilding.com.


Foto:
www.facebook.com/kuwaitbodybuilding


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 90 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra