Reklama:

CrossFit: Central Europe
Throwdown 2016 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V neděli 7. 2. 2016 proběhne na bratislavském atletickém stadionu Elán již třetí ročník evropské crossfitové soutěže Central Europe Throwdown, která vznikla díky spolupráci gymů CrossFit Pressburg, CrossFit Bratislava a společnosti Body World. V letošním roce si nejlepší atleti akce mezi sebou rozdělí prize money ve výši 7.500 eur.

Ten, kdo chtěl mít šanci zasoutěžit si na této prestižní soutěži, musel projít dvoukolovou kvalifikací, která proběhla na konci loňského roku. Z kvalifikace prošlo do soutěže 50 soutěžících mužů, 30 žen a 10 trojčlenných týmů ve složení dva muži a jedna žena.

Mezi muži dopadl v kvalifikaci nejlépe Juri Filus, za ním skončil Wojciech Laszczak, ze třetího místa kvalifikace půjde do soutěže Reinis Garkalns. Z českých mužů se kvalifikace nejlépe vydařila Michalovi Velkovovi, který bude startovat z desáté pozice v kvalifikaci.

První místo ženského kvalifikačního žebříčku udělalo radost všem fanouškům českého crossfitu. Zde se totiž nejvíce dařilo naší Michaele Palové, která je v současné době nejlepší českou atletkou a dosahuje stále lepších výsledků i v rámci evropské konkurence. Druhé místo v kvalifikaci brala taktéž vynikající Kasia Baranowka, třetí Beata Jung bude mít jistě také medailové ambice.

Trojice nejlepších týmů v kvalifikaci je ACE vitamin plus, Crossfabric a Crossfit Wrocław. Nejlepší český tým Superior 14 obsadil v kvalifikaci 14. příčku.

Kvalifikace může něco napovědět, ale závod samotný může přinést mnohé zvraty a překvapení. Kdo bude vítěz a kdo poražený, bude jasné skutečně až v nedělní podvečer. O výsledcích soutěže Central Europe Throwdown 2016 Vás budeme informovat.

Bližší informace o soutěži naleznete na oficiálních internetových stránkách nebo na Facebooku.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra