Reklama:

Olympia Amateur Europe 2015
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


OLYMPIA AMATEUR EUROPE 2015 - 2. - 3. 10. 2015, Praha
Psali jsme o Češích před Olympia Amateur Europe:
bikiny: Adéla StorzerováSabina KaderkováJana JeřábkováKarolína MachováMartina AbukhlalVeronika Wertheimová • Veronika Szalayová • Jana Slívová • Lucie Cahová • Michaela Masslová • Karolína TlustáVeronika WisiorkováSandra Bártovábodyfitness: Anna Vaculíková • Kateřina Harenčáková • Lucie JakešováLucie KoumarováVeronika ŽižkováSilvie BeránkováMargita Zámolováphysique: Miroslav KadlecNikola Cigolinov • Miroslav Juříček • Lukáš MacekJan JonášPanos PlangesisMarek Gerhardt • Daniel Müller • Aleš Bejr • Johannes Steger • Jakub VeselýPřemysl ChaloupkaMichal KulštejnFilip Šteflovič • Štěpán Ginzel • Richard Biško • Lukáš Bartošek • Petr Ouvín • Ondřej Kmošťák • Tomáš KejíkJakub CenekAleš LamkaLukáš Červený • Radim Mahovský • Sebastian Gunčík • kulturistika: Miroslav KalichJosef MalzerJaroslav PasekaVlastimil KalašJakub ŠubrtJan Šimušák • Michal Sitter • Jan Machač • Jan TomášekJiří VacekJozef FurinTomáš KhunDavid VyčítalRoman JurákRené GorolRichard Čada Luboš ChmelenskýPavel ŠerákMatěj Ryšavýfitness: Lenka Červená
Info z Olympie:
prezentaceonline report z místa dění
Před Olympií:
soutěž o vstupenky Češiharmonogram
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.zákulisí I.zákulisí II.
sobota:
foto pódium III.zákulisí I. (s EVLS) • zákulisí II. (s EVLS)
kompletní výsledky s body a fotografie - 4 medaile! absolutky, sestavyvideozáznam ženyvideozáznam muži
od diváků I. od diváků II.
Eagles EVLS Cup: info
Z Olympie očima závodníků, rozhovory:
očima M. KulštejnaJana SlívováAdéla Storzerová

Olympia Amateur Europe 2015
- online report
Olympia Amateur Europe 2015
- výsledky
Olympia Amateur Europe 2015
- fotogalerie (I.)
Olympia Amateur Europe 2015
- fotogalerie (II.)
Olympia Amateur Europe 2015
- fotogalerie (III.)
Olympia Amateur Europe 2015
- zákulisí (I.)
Olympia Amateur Europe 2015
- zákulisí (II.)
V Tipsport Areně v Praze probíhá v pátek 2. října a sobotu 3. října vrcholná amatérská soutěž Olympia Amateur Europe 2015, před níž jsme Vám již přinesli pohled na prezentaci, průběh klání můžete sledovat prostřednictvím našeho online reportu.

Můžete posoudit tvrdé boje v kategoriích kulturistiky, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness a fitness žen.

Níže přinášíme platné startovní listiny, do nichž budeme doplňovat i výsledná umístění.

Během pátečního dne jsme Vám nabídli rozsáhlé fotogalerie od našich fotografů, a to více než 1300 snímků z dopoledního a 1570 fotek z odpoledního pódia od Jaroslava Trnky, v zákulisí lovil snímky Tomáš Mach (v jeho prvním článku najdete více než 110 fotografií, druhý soubor s více než 90 snímky najdete zde).

Do soutěže vstoupilo českých závodníků přes šedesát, v pátek dopoledne proběhly tvrdé semifinálové i finálové boje v bikiny fitness (5 výškových kategorií), dále bodyfitness (3 výškové kategorie) a fitness žen (2 výškové kategorie).

Odpolední část pátečního dne přinesla zápolení kategorií physique mužů (3 výškové kategorie) a také kulturistiky do 80 a 90 kg, a to semifinálová i finálová. V závěru pátečního dne tak byli známi vítězové všech těchto kategorií.

V sobotu se odehraje klání kulturistů do 100 kg a nad 100 kg. Všichni vítězové se spolu utkají ještě v sobotu večer při superfinále (ve fitness žen v něm bojují 3 nejlepší z každé kategorie).


  • sobota 23:00 - doplněni absolutní vítězové
  • sobota 12:00 - doplněny výsledky s body sobotních kategorií kulturistiky do a nad 100 kg
  • sobota 10:30 - doplněny snímky vítězných trojic
  • pátek 22:30 - kompletní výsledky + doplněna bodová hodnocení
  • pátek 9 - 19 - doplňovány výsledky finalistů bezprostředně po vyhlášení


Absolutní vítězové získávající profi kartu:

  • Oksana Brygidyr - bikiny fitness
  • Anna Dudushkina - fitness žen
  • Olena Chumakova - bodyfitness
  • Francesco Montuori - physique mužů
  • Petar Klančir - kulturistika mužů


Těšit se můžete také na nepřeberné množství dalších snímků našich fotografů
ze zákulisí i pódia, stejně tak na videa ze soutěže!


Absolutní vítězové (a noví profesionálové) jsou žlutě podbarveni!


Bikiny fitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 69 Ľubica Bérešová Slovensko 7 7 7
2. 73 Sabina Pleváková Slovensko 11 11 11
3. 54 Tetiana Prykhodko Ukrajina 20 17 17
4. 53 Rodika Bodrug Švédsko 32 19 19
5. 78 Elisabeth Wangen Norsko 18 21 21
6. 45 Kiss Virág Maďarsko 26 28 28
7. 52 Erika Tarkuličová Slovensko 38
8. 51 Svitlana Sydorenko Ukrajina 41
9. 60 Michaela Brutenic Slovensko 41
10. 57 Karolína Tlustá Česká republika 53
11. 48 Valerija Svapnik Slovinsko 57
12. 74 Lucia Kodadová Slovensko 59
13. 68 Sandra Bártová Česká republika 59
14. 62 Karoline Kjaernes Norsko 64
15. 46 Dóra Bodó Maďarsko 69
. 47 Veronika Wisiorková Česká republika
. 49 Diane Chazel Francie
. 50 Carolina Estefania Chile
. 55 Iveta Kuglerová Slovensko
. 56 Sima Viktória Maďarsko
. 58 Zsófia Czifra Maďarsko
. 59 Alena Bukonkina Bělorusko
. 61 Francesca Petrella Itálie
. 63 Karolina Janowska Polsko
. 64 Nira Mählmann Německo
. 65 Maria Ebeltoft Norsko
. 66 Daniela Vojtekova Rakousko
. 67 Tamara Posvcic Chorvatsko
. 70 Marina Gatica Argentina
. 71 Anna Kisielewicz Polsko
. 72 Zuzana Gabrišková Slovensko
. 75 Swetlana Kreipl Německo
. 76 Edyta Tamilewska Polsko
. 77 Tina Valaker Brotke Norsko

Bikiny fitness do 166 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 88 Denisa Hargašová Slovensko 13 10 10
2. 96 Aleksandra Mikucka Lotyšsko 18 15 15
3. 91 Ekaterina Krasavina Rusko 11 17 17
4. 86 Natalia Rahushenko Ukrajina 32 18 18
5. 87 Martina Sedlárová Slovensko 13 20 20
6. 85 Apostolia Lyviaki Řecko 22 27 27
7. 82 Marta Kwiatkowska Polsko 37
8. 93 Kristina Kalinková Slovensko 38
9. 95 Kine Paoloa Sćter Norsko 42
10. 81 Veryna Volha Bělorusko 51
11. 80 Timea Trajtelová Slovensko 56
12. 89 Michaela Masslová Česká republika 58
13. 90 Roxana Fröhlich Švýcarsko 64
14. 94 Helene Fiedler Německo 68
15. 92 Kim Gutierrez Kurz Chile 69
. 83 Lucie Cahová Česká republika
. 84 Juliána Melišová Slovensko
. 97 Fanny Charron Francie

Bikiny fitness do 169 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 108 Oksana Brygidyr Ukrajina 14 9 9
2. 101 Diana Volkova Rusko 6 10 10
3. 99 Diana Salamon Maďarsko 10 12 12
4. 107 Ewelina Szala Polsko 20 23 23
5. 110 Andrea Lackner Rakousko 31 26 26
6. 103 Gerda Makunaite Norsko 29 26 26
7. 106 Caroline Devaux Francie 33
8. 104 Linn Cesilie Tovaas Norsko 34
9. 109 Sabina Kaderková Česká republika 48
10. 102 Sybille Gassner Rakousko 51
11. 100 Olívia Čambálová Slovensko 53
12. 105 Veronika Szalayová Česká republika 59

Bikiny fitness do 172 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 112 Veronika Guľášová Slovensko 12 9 9
2. 126 Saskia Cakoci Slovensko 6 10 10
3. 119 Jana Slívová Česká republika 22 17 17
4. 117 Karen Lind Thompson Island 31 18 18
5. 127 Lucia Košecká Slovensko 17 25 25
6. 128 Veronica Mancini Itálie 33 28 28
7. 114 Alena Yarovan Rusko 35
8. 124 Kathrin Pfefferkorn Německo 38
9. 113 Olga Kulinych Ukrajina 45
10. 116 Bianca Stuhlpfarrer Rakousko 45
11. 111 Kristina Nuut Estonsko 56
12. 118 Veronika Wertheimová Česká republika 61
13. 115 Tímea Gacov Maďarsko 65
14. 120 Martina Abukhlal Česká republika 65
15. 121 Alisa Mikhailenko Rusko 72
16. 122 Katharina Pilgrim Německo 78
17. 123 Birgit Aarsman Nizozemí 79
. 125 Andrea Lackner Rakousko

Bikiny fitness nad 172 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 135 Adéla Storzerová Česká republika 9 10 10
2. 137 Olga Putrova Rusko 12 13 13
3. 136 Kseniia Sheveleva Rusko 15 13 13
4. 140 Olívia Pohánková Slovensko 19 18 18
5. 143 Veronika Serzante Lotyšsko 25 25 25
6. 131 Adrienne Koleszar Německo 35 29 29
7. 142 Nadine Kerastas Německo 36
8. 141 Bobrovskaia Anastasia Rusko 38
9. 134 Burnett Reneeshuntaerl USA 46
10. 144 Svitlana Nymyrowska Polsko 51
11. 130 Aleksandra Laer Estonsko 58
12. 132 Karolína Machová Česká republika 60
13. 139 Lieke van Tok Nizozemí 61
14. 138 Jekaterina Kern Estonsko 64
15. 133 Josefa Westphal Nunez Chile 69


Fitness žen do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 2 Anna Dudushkina Rusko 10 5 15
2. 3 Nikolett Szabó Maďarsko 5 10 15
3. 1 Lenka Červená Česká republika 15 15 30

Fitness žen nad 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 11 Vanesa Belova Lotyšsko 7 11 18
2. 6 Oksana Orobets Ukrajina 17 10 27
3. 8 Tatiana Kožuchová Slovensko 17 17 34
4. 7 Dorottya Ágoston Maďarsko 11 28 39
5. 5 Oona Ylitolonen Finsko 28 19 47
6. 10 Marina Zvancuka Lotyšsko 30 18 48
7. 9 Ofella Lili Maďarsko 32 35 67


Bodyfitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 20 Doina Gorun Italy 13 11 11
2. 22 Szandra Hidasi Maďarsko 10 13 13
3. 21 Zsuzsanna Tirpák Maďarsko 17 14 14
4. 17 Margita Zámolová Česká republika 18 18 18
5. 23 Roberta Visitainer Itálie 19 19 19
6. 13 Iuliia Baranova Rusko 34 29 29
7. 18 Viktoria Zakharova Ukrajina 37
8. 16 Silvie Beránková Česká republika 39
9. 14 Sara Jensen Norsko 42
10. 15 Rita Singh Indie 50
11. 12 Maria Ebeltoft Norsko 54
DNC 19 Monika Dale Claussen Norsko

Bodyfitness do 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 29 Olena Chumakova Ukrajina 7 6 6
2. 27 Renata Benigno-Wisskirchen Německo 8 9 9
3. 28 Naoia Isabella Pettersen Norsko 15 16 16
4. 30 Veronika Žižková Česká republika 29 21 21
5. 26 Lucie Jakešová Česká republika 27 23 23
6. 25 Ágnes Tüske Maďarsko 28 28 28
7. 24 Sylwia Sliczna Polsko 31
8. 31 Lucie Koumarová Česká republika 34

Bodyfitness nad 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 35 Noelia Segura Lopez Španělsko 16 10 10
2. 42 Ellen Elizabeth Berg Norsko 11 12 12
3. 41 Natalia Vikhrova Rusko 15 15 15
4. 38 Christine Schranz Rakousko 14 16 16
5. 36 Ramona Curiel Nizozemí 19 22 22
6. 40 Anna Giokala Řecko 32 29 29
7. 33 Kateřina Harenčáková Česká republika 36
8. 34 Sabine Braunsteiner Rakousko 42
9. 37 Melanie Niebergall Německo 45
10. 43 Anna Vaculíková Česká republika 46
11. 39 Bianka Horváth Maďarsko 53


Kulturistika mužů do 80 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 237 Tobias Gerblinger Německo 13 18 10 28
2. 230 Kushtrim Bajraktari Kosovo 8 16 13 29
3. 229 Aleksei Denisov Rusko 12 28 12 40
4. 233 Tomáš Khun Česká republika 18 36 19 55
5. 234 Arnold Gergely Maďarsko 29 46 22 68
6. 235 Kujtim Lepaja Kosovo 33 58 30 88
7. 232 Matěj Ryšavý Česká republika 33
8. 231 Luboš Chmelenský Česká republika 35
9. 236 Michal Kertés Slovensko 45

Kulturistika mužů do 90 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 249 Tomáš Tabačiar Slovensko 6 16 6 22
2. 250 Jozef Furin Česká republika 10 14 10 24
3. 238 János Csuhai Maďarsko 16 38 20 58
4. 256 Gabriel Opare Španělsko 18 42 19 61
5. 246 Jakub Šubrt Česká republika 26 40 22 62
6. 251 Musa Ayad Kadem Norsko 29 56 27 83
7. 240 René Gorol Česká republika 31
8. 248 Kristián Farkas Slovensko 42
9. 244 Jozef Greguš Slovensko 51
10. 255 Najibulla Ander Rakousko 52
11. 243 Maragkos Gerasimakis Řecko 58
12. 239 Dražen Salopek Chorvatsko 58
13. 252 Jiří Vacek Česká republika 59
14. 241 Richard Čada Česká republika 60
15. 247 Roman Jurák Česká republika 75
. 245 Pavel Šerák Česká republika
. 253 Jonathan Later Nizozemí
. 254 David Vyčítal Česká republika
DNC 242 Sántha Tamás Maďarsko

Kulturistika mužů do 100 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 268 Giampietro Dehioudu Itálie 5 10 5 15
2. 262 Gilberto Ciriello Itálie 12 24 14 38
3. 264 Emmanouil Tzinidis Řecko 35 38 16 54
4. 258 Jan Tomášek Česká republika 24 44 25 69
5. 265 Andre Niebergall Německo 21 54 16 70
6. 259 Georgios Papadakis Řecko 25 42 29 71
7. 270 Kadir Ozcan Nizozemí 36
8. 261 Tomasz Lech Polsko 37
9. 263 Michal Sitter Česká republika 42
10. 269 Leon Berisha Kosovo 55
11. 267 Kevin Stuetz Rakousko 55
12. 260 Gzim Lajqi Kosovo 62
13. 272 Jan Šimušák Česká republika 63
14. 271 Jan Machač Česká republika 65
DNC 266 Vladimir Iacovlev Moldávie

Kulturistika mužů nad 100 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 277 Petar Klančir Chorvatsko 5 10 5 15
2. 281 Ivan Vodyanov Rusko 11 22 11 33
3. 287 Marek Szostak Německo 17 36 20 56
4. 280 Martin Nemec Slovensko 20 40 17 57
5. 282 Dmitrii Krylov Rusko 22 44 22 66
6. 286 Miroslav Kalich Česká republika 35 60 29 89
7. 276 Fabio Petruio Itálie 35
8. 275 Stefano di Muzio Itálie 41
9. 284 Roland Brosman Slovensko 43
10. 278 Krisztián Bereczki Maďarsko 45
11. 288 Jaroslav Paseka Česká republika 59
12. 279 Vakhtang Kopatze Gruzie 59
13. 285 Sántha Tamás Maďarsko 61
14. 274 Josef Malzer Česká republika 62
15. 283 Vlastimil Kalaš Česká republika 73


Physique mužů do 174 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 157 Johannes Falke Německo 18 12 12
2. 164 Alexis Gonzalez Benitez Španělsko 15 12 12
3. 153 Juan Salomon Franco Španělsko 12 16 16
4. 158 Sebastian Gunčík Česká republika 15 18 18
5. 161 Jaques Da Silva Norsko 22 23 23
6. 160 Radim Mahovský Česká republika 33 24 24
7. 148 Aleš Lamka Česká republika 37
8. 163 Özkan Akcesme Německo 39
9. 151 Tomáš Velebír Slovensko 40
10. 149 Sašo Pasic Slovinsko 43
11. 159 Gregory Mondor Francie 60
12. 145 Josef Assio Švédsko 61
13. 146 Peter Duncko Slovensko 64
14. 152 Jerome Lemesle Francie 64
15. 168 Lukáš Červený Česká republika 68
. 147 Benjamin McNamara Irsko
. 150 Hashim Youshaa Dánsko
. 154 Oren Erel Izrael
. 155 Dominik Filep Maďarsko
. 156 Mouchan Yury Moldávie
. 162 Tiago Santos Portugalsko
. 165 Enrika Montiel Španělsko
. 166 Richárd Buzási Maďarsko
. 167 Dennis Johansen Norsko

Physique mužů do 178 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 169 Endika Montiel Arto Španělsko 8 10 10
2. 180 Jones Ahmad Švédsko 10 11 11
3. 170 Joaquim Camps Angel Švýcarsko 15 15 15
4. 176 Peter Orvik Norsko 16 19 19
5. 187 Bálint Gál Maďarsko 33 19 19
6. 172 Štěpán Ginzel Česká republika 32 27 27
7. 173 Gian-Luca Liesch Švýcarsko 34
8. 175 Tsarev Ilya Rusko 35
9. 183 Jakub Cenek Česká republika 40
10. 181 Tomáš Kejík Česká republika 60
11. 186 Petr Ouvín Česká republika 60
12. 182 Soufian Ahankour Belgie 60
13. 178 Stefan Despotovic Srbsko 64
14. 188 Péter Gál Maďarsko 65
15. 185 Richard Biško Česká republika 66
. 171 Lukáš Macek Česká republika
. 174 Victor Iberg Švýcarsko
. 177 Filip Šteflovič Česká republika
. 179 Pavol Chodelka Slovensko
. 184 Lukáš Bartošek Česká republika

Physique mužů nad 178 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 212 Francesco Montuori Itálie 11 9 9
2. 223 Andre Merzdorf Německo 13 14 14
3. 217 Christoph Friedl Rakousko 31 17 17
4. 195 Ondřej Kmošťák Česká republika 35 19 19
5. 216 Ramses Rodriguez Fernandez Španělsko 17 20 20
6. 189 Michal Kulštejn Česká republika 15 22 22
7. 222 Michael Bruijstens Nizozemí 37
8. 221 Mariusz Janucik Polsko 39
9. 196 Ihsan Tanis Dánsko 43
10. 219 Mateusz Bobrowski Polsko 52
11. 205 IuriiIlin Rusko 52
12. 206 Francesco Fasciana Itálie 59
13. 209 Krisztián Agócs Maďarsko 60
14. 193 Tomasz Politowski Polsko 62
15. 204 Jacek Kramek Polsko 66
. 190 Emil Empacher Dánsko
. 191 Marek Gerhardt Česká republika
. 192 Jose Casas Velasco Španělsko
. 194 Jan Priadka Slovensko
. 197 Molnár Csaba Maďarsko
. 198 Jakub Veselý Česká republika
. 199 Jan Jonáš Česká republika
. 200 Panos Plangesis Česká republika
. 201 Aleš Bejr Česká republika
. 202 Lukáš Biňas Slovensko
. 203 Michael Vogl Německo
. 207 Miroslav Kadlec Česká republika
. 208 Alexander Friedl Rakousko
. 210 Jose Luis Rivas Rodero Španělsko
. 211 Kim Johnny Falk Norsko
. 213 Nassim Sahili Francie
. 214 Miroslav Juříček Česká republika
. 215 Mario Redondo Martinez Španělsko
. 218 Raul Ardil Navarro Španělsko
. 224 Viktor Vincze Slovensko
. 225 Khusanov Ruslan Rusko
. 226 Nikola Cigolinov Česká republika
. 227 Marek Pavuk Slovensko
. 228 Přemysl Chaloupka Česká republika
. 220 Gál Bálint Maďarsko


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.10.11:48Turakam - Jakubovi fandím a všetko, ale áno, už príspevok na fb bol ..+1
03.10.11:39Hubinho - Tak tomu fakt nerozumím. Na úzkej pas se už asi ani nekouk..
03.10.11:32DrobecekVlada - Na video jsem nekoukal ale jejich formu viděl naživo dost ..+2
03.10.11:26Hubinho - Tak 5.místo je trochu trapnost ne ? Tady v druhý polovině ..+1
03.10.10:54DrobecekVlada - Na světě není moc federací s větším mezinárodním vlivem ne..
03.10.10:43Turakam - úprimne, nevidím do toho až tak, ale predpokladám, že so z..
03.10.10:38Geolupos - Za jiný stát, to by s tím musela souhlasit česká IFBB a to..
03.10.10:33kujin - Jasný, taky neříkám že je nejlepší, jen mě to přišlo zaráž..+1
03.10.10:31Turakam - asi tak, žiaľ, sám si podkopal vetvu, ALE možno sa mu poda..
03.10.10:24Geolupos - Tak to porovnáváš neporovnatelný, Grznár nikdy nedosáhne t..+8
03.10.10:20kujin - Nevíte co se stalo Šteflovičovi? Nelíbila se forma, moc sv..
03.10.10:16Geolupos - Nevíte jestli už Šubrt někde napsal že jeho pátý místo je ..+1
02.10.19:29kulturistikabb - Gratulujem 4 zlaté 2 strieborné a 1 bronzová medaila.+2
02.10.19:11DrobecekVlada - Pepa toho prostě tolik nenamluví, stejně jako má od přírod..+1
02.10.19:06vlkisekk - protoze vysledky jsou jedno, dneska zalezi kolik prispevku..
02.10.18:49JackRuss - Pepovi Furinovi. Skromnemu klukovi ke druhemu mistu. Je s..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra