Reklama:

Brandon Curry - aktuální
forma na snímcích z Německa

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dvaatřicetiletý americký profesionální kulturista Brandon Curry tráví druhou polovinu tohoto týdne v německém Kolíně nad Rýnem. Zde například i ve společnosti svého kanadského kolegy Fouada Abiada bude na sportovním veletrhu FIBO Power pomáhat s propagací výrobků jejich společného sponzora, kterým je suplementová společnost Scitec Nutrition.

Jakou formu si Curry, jenž letos již závodil na Arnold Classic i na Arnold Classic Australia, do země našich západních sousedů přivezl, můžete posoudit prostřednictvím několika přiložených fotografií. K těm dodejme, že Brandon v probíhající sezóně se soutěžením ještě nekončí, když by se měl objevit například i ve startovním poli květnového Arnold Classic Brasil. Do jeho konání aktuálně zbývá sedm a půl týdne.


Brandon Curry při tréninku v Kolíně nad Rýnem (duben 2015)


Foto:
www.facebook.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra