Níže naleznete kompletní výsledkové listiny pohárové soutěže GP PEPA Opava 2014, která se konala v sobotu 25. října ve Slezském divadle v Opavě. Prestižní mezinárodní klání nabídlo velkou účast závodníků v kategoriích kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů a žen, bodyfitness, bikiny fitness a také fitness dětí. Na pódiu se prezentovalo postupně 159 závodníků!
Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na tv.ronnie.cz/live! Této možnosti využilo více než 6.600 diváků.
Fotogalerii ze zákulisí si můžete prohlédnout v tomto článku. Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v zde.
Kulturistika mužů do 80 kg
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
155 |
Daniel Miklečič |
Chorvatsko |
1974 |
4 |
5 |
10 |
15 |
2. |
158 |
Vytautas Janulevičius |
Litva |
1984 |
9 |
7 |
14 |
21 |
3. |
116 |
Miroslav Škadra |
Slovensko |
1977 |
8 |
7 |
16 |
23 |
4. |
160 |
Tomáš Lukáč |
M-klub Roudnice nad Labem |
1978 |
17 |
11 |
26 |
37 |
5. |
61 |
Vytas Zyle |
Litva |
1987 |
11 |
15 |
26 |
41 |
6. |
63 |
Miloš Růžička |
SK Morava Kroměříž |
1977 |
15 |
16 |
30 |
46 |
7. |
84 |
Miroslav Trnečka |
Metal Gym Moravská Třebová |
1975 |
19 |
- |
- |
19 |
8. |
170 |
Pavel Balog |
Delta Fitness Praha |
1989 |
27 |
- |
- |
27 |
9. |
132 |
Reinart Peep |
Estonsko |
1988 |
27 |
- |
- |
27 |
10. |
119 |
Michal Kosňovský |
Klub kulturistiky Ostrava |
1991 |
29 |
- |
- |
29 |
11. |
52 |
Milan Bodlák |
Fitness Centrum Aura Plzeň |
1952 |
32 |
- |
- |
32 |
Kulturistika mužů do 90 kg
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
150 |
Filip Godzsák |
Slovensko |
1987 |
3 |
4 |
6 |
10 |
2. |
29 |
Kiivikas Ott |
Estonsko |
1977 |
6 |
5 |
12 |
17 |
3. |
200 |
Martin Krakovský |
Slovensko |
1984 |
9 |
9 |
18 |
27 |
4. |
31 |
Marius Balazinski |
Polsko |
1970 |
12 |
12 |
24 |
36 |
5. |
30 |
Michal Koziarski |
Polsko |
1981 |
15 |
15 |
30 |
45 |
6. |
133 |
Adam Romanec |
Slovensko |
1987 |
18 |
18 |
36 |
54 |
7. |
100 |
Nikola Demo |
Chorvatsko |
1979 |
21 |
- |
- |
21 |
Kulturistika mužů nad 90 kg
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
80 |
Andrzej Kolodzijeczyk |
Polsko |
1975 |
8 |
8 |
8 |
13 |
2. |
86 |
Jakub Potocki |
Polsko |
1971 |
9 |
8 |
14 |
22 |
3. |
131 |
Tomas Kudelis |
Litva |
1978 |
4 |
10 |
18 |
28 |
4. |
126 |
Damian Niemczuk |
Polsko |
1986 |
8 |
10 |
22 |
32 |
5. |
99 |
Peter Biroš |
Slovensko |
1983 |
15 |
15 |
30 |
45 |
6. |
152 |
Lukáš Havlík |
Slovensko |
1985 |
18 |
18 |
36 |
54 |
7. |
16 |
Jiří Erlebach |
FC KARO Slavia Havířov |
1969 |
21 |
- |
- |
21 |
8. |
48 |
Atrian Seresht |
Rakousko |
1985 |
24 |
- |
- |
24 |
Kulturistika mužů masters nad 40 let
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
86 |
Jakub Potocki |
Polsko |
1971 |
3 |
3 |
6 |
9 |
2. |
31 |
Marius Balazinski |
Polsko |
1970 |
6 |
6 |
12 |
18 |
3. |
82 |
Petr Boar |
Best Fitness Žďár nad Sázavou |
1962 |
12 |
9 |
18 |
27 |
4. |
73 |
Martin Berner |
Rakousko |
1973 |
9 |
12 |
24 |
36 |
5. |
16 |
Jiří Erlebach |
FC KARO Slavia Havířov |
1969 |
15 |
15 |
30 |
45 |
6. |
52 |
Milan Bodlák |
Fitness Centrum Aura Plzeň |
1952 |
18 |
17 |
36 |
53 |
Klasická kulturistika
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
153 |
Tomas Dubauskas |
Litva |
1989 |
4 |
7 |
12 |
19 |
2. |
138 |
Jozef Greguš |
Slovensko |
1978 |
6 |
5 |
16 |
21 |
3. |
156 |
Marius Arlauskas |
Litva |
1986 |
8 |
8 |
20 |
28 |
4. |
74 |
Marian Mesec |
Chorvatsko |
1978 |
17 |
13 |
12 |
35 |
5. |
149 |
Krzysztof Rodkiewicz |
Polsko |
1978 |
12 |
12 |
24 |
36 |
6. |
24 |
Adam Starzyk |
Polsko |
1988 |
17 |
17 |
36 |
53 |
7. |
41 |
Paweł Sawicki |
Polsko |
1988 |
21 |
- |
- |
21 |
8. |
42 |
Michael Straka |
Atomy Sport-club Kroměříž |
1989 |
23 |
- |
- |
23 |
9. |
161 |
Patrik Šerý |
Arny Gym Club |
1975 |
25 |
- |
- |
25 |
Kulturistika mužů - absolutní vítěz
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. |
150 |
Filip Godzsák |
Slovensko |
1987 |
Physique mužů - semifinále A
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
- |
78 |
Regimantas Sinkevičius |
Litva |
1984 |
3 |
- |
- |
- |
68 |
Richard Biško |
Delta Fitness Praha |
1991 |
7 |
- |
- |
- |
118 |
Václav Pátek |
Března Fitness Club Česká Lípa |
1992 |
8 |
- |
- |
- |
77 |
Tomáš Velebír |
Slovensko |
1987 |
11 |
- |
- |
- |
113 |
Ondřej Kmošťák |
Oddíl kulturistiky TJ Ferrum |
1994 |
15 |
- |
- |
- |
53 |
Peter Zembjak |
Slovensko |
1985 |
20 |
- |
- |
- |
124 |
Pavel Čermák |
Března Fitness Club Česká Lípa |
1993 |
20 |
- |
- |
- |
130 |
Christian Lechner |
Rakousko |
1982 |
23 |
- |
- |
- |
22 |
Goca Gjoshev |
Makedonie |
1983 |
28 |
- |
- |
- |
104 |
Radek Chlumský |
Fitcentrum I-R Club Pardubice |
1987 |
28 |
- |
- |
Physique mužů - semifinále B
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
- |
23 |
Tierri Vilson |
Portugalsko |
1990 |
3 |
- |
- |
- |
165 |
Martin Slamený |
Slovensko |
1986 |
7 |
- |
- |
- |
115 |
Miroslav Kadlec |
T&M Olympia Fitness Praha |
1985 |
8 |
- |
- |
- |
143 |
Tomáš Hricko |
Slovensko |
1991 |
13 |
- |
- |
- |
25 |
Tomáš Wollmann |
Fitness U Pešků Liberec |
1994 |
14 |
- |
- |
- |
90 |
Marek Pavúk |
Slovensko |
1987 |
18 |
- |
- |
- |
20 |
Marek Hrůza |
Fitpeople Jihlava |
1991 |
24 |
- |
- |
- |
136 |
Peter Straňák |
Slovensko |
1985 |
25 |
- |
- |
- |
199 |
Marek Dubaj |
Slovensko |
1990 |
25 |
- |
- |
- |
110 |
Viktor Vincze |
Slovensko |
1987 |
29 |
- |
- |
- |
40 |
Petr Hlavička |
Fitness Atlas Zbraslav |
1988 |
33 |
- |
- |
Physique mužů - superfinále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
23 |
Tierri Vilson |
Portugalsko |
1990 |
- |
4 |
4 |
2. |
78 |
Regimantas Sinkevičius |
Litva |
1984 |
- |
11 |
11 |
3. |
68 |
Richard Biško |
Delta Fitness Praha |
1991 |
- |
12 |
12 |
4. |
118 |
Václav Pátek |
Března Fitness Club Česká Lípa |
1992 |
- |
13 |
13 |
5. |
165 |
Martin Slamený |
Slovensko |
1986 |
- |
13 |
13 |
6. |
115 |
Miroslav Kadlec |
T&M Olympia Fitness Praha |
1985 |
- |
13 |
13 |
7. |
77 |
Tomáš Velebír |
Slovensko |
1987 |
- |
18 |
18 |
8. |
143 |
Tomáš Hricko |
Slovensko |
1991 |
- |
22 |
22 |
Bodyfitness
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
60 |
Renate Marcinkute |
Litva |
1985 |
5 |
5 |
10 |
2. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
3. |
49 |
Lucie Koumarová |
Fitpeople Jihlava |
1976 |
9 |
10 |
19 |
4. |
27 |
Daiva Varneliene |
Litva |
1975 |
12 |
11 |
23 |
5. |
121 |
Joanna Ucińska |
Polsko |
1978 |
15 |
12 |
27 |
6. |
122 |
Anna Vaculíková |
Fitness Centrum Aura Plzeň |
1982 |
20 |
18 |
38 |
7. |
127 |
Kateřina Forysiak |
Axagym Praha |
1976 |
24 |
- |
24 |
8. |
151 |
Sabine Braunsteiner |
Rakousko |
1972 |
24 |
- |
24 |
9. |
144 |
Edita Kaliuniene |
Litva |
1968 |
27 |
- |
27 |
10. |
157 |
Petra Mazačová |
Fitness U Pešků Liberec |
1976 |
27 |
- |
27 |
11. |
83 |
Katarzyna Ludowicz |
Polsko |
1984 |
29 |
- |
29 |
12. |
123 |
Stanislava Tichá |
Slovensko |
1991 |
35 |
- |
35 |
DQ |
71 |
Veronika Javorská |
BBC Praha |
1978 |
6 |
5 |
11 |
DQ - diskvalifikována (pozitivní dopingový nález), viz informace v
tomto článku
Bikiny fitness - semifinále A
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
- |
18 |
Egle Gestauskaite |
Litva |
1995 |
4 |
- |
- |
- |
176 |
Lucia Kodadová |
Xfitness Praha |
1986 |
6 |
- |
- |
- |
154 |
Michaela Brutenič |
Slovensko |
1987 |
12 |
- |
- |
- |
19 |
Denisa Ženíšková |
Profi Fitness Eva Plzeň |
1989 |
15 |
- |
- |
- |
147 |
Julia Pozniakove |
Litva |
1983 |
17 |
- |
- |
- |
180 |
Tatjana Kreit |
Estonsko |
1987 |
17 |
- |
- |
- |
81 |
Laura Klimavičiene |
Litva |
1982 |
20 |
- |
- |
- |
72 |
Erika Tarkuličová |
Slovensko |
1987 |
27 |
- |
- |
- |
45 |
Andrea Navrátilová |
Hardcore Gym Fontána |
1983 |
29 |
- |
- |
- |
114 |
Michaela Rizeková |
Delta Fitness Praha |
1989 |
29 |
- |
- |
- |
128 |
Eleni Akritidu |
KSK Jalex Team Krnov |
1988 |
29 |
- |
- |
- |
141 |
Šárka Dědková |
Mišmaš Fitness Brno |
1978 |
31 |
- |
- |
- |
76 |
Kateřina Blažčíková |
Profi Fitness Eva Plzeň |
1991 |
36 |
- |
- |
- |
129 |
Denisa Wewiorová |
SK PEPA centrum Opava |
1985 |
38 |
- |
- |
- |
142 |
Arleta Macierzyňska |
Polsko |
1986 |
45 |
- |
- |
Bikiny fitness - semifinále B
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
- |
14 |
Marija Naceva |
Makedonie |
1984 |
7 |
- |
- |
- |
46 |
Reet Reimets |
Estonsko |
1985 |
10 |
- |
- |
- |
178 |
Magdaléna Šafářová |
Fitness Cat Zlín |
1990 |
14 |
- |
- |
- |
87 |
Kateřina Berdychová |
Delta Fitness Praha |
1979 |
15 |
- |
- |
- |
109 |
Eva Simkovičová |
Fitcentrum I-R Club Pardubice |
1991 |
15 |
- |
- |
- |
58 |
Aneta Mozeiko |
Litva |
1994 |
16 |
- |
- |
- |
26 |
Zuzana Šimončičová |
Slovensko |
1977 |
20 |
- |
- |
- |
159 |
Andrea Siváková |
BBC Praha |
1990 |
20 |
- |
- |
- |
98 |
Magdalena Kleta |
Polsko |
1987 |
25 |
- |
- |
- |
79 |
Gabriela Vodilová |
Slovensko |
1989 |
28 |
- |
- |
- |
88 |
Lenka Křižková |
T&M Olympia Fitness Praha |
1987 |
28 |
- |
- |
- |
21 |
Marcela Sľúková |
Arny Gym Club |
1987 |
32 |
- |
- |
- |
101 |
Aleksandra Chmielewska |
Polsko |
1993 |
38 |
- |
- |
- |
103 |
Sabrina Stromberger |
Rakousko |
1991 |
38 |
- |
- |
Bikiny fitness - semifinále C
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
- |
102 |
Kristina Narbutaityte |
Litva |
1991 |
3 |
- |
- |
- |
17 |
Kristin Nuut |
Estonsko |
1970 |
10 |
- |
- |
- |
64 |
Jana Slívová |
Extrifit Club |
1976 |
10 |
- |
- |
- |
148 |
Rasa Selemonavicute |
Litva |
1982 |
15 |
- |
- |
- |
145 |
Agne Jonaityte |
Litva |
1990 |
18 |
- |
- |
- |
65 |
Markéta Tůmová |
Fitness U Pešků Liberec |
1979 |
20 |
- |
- |
- |
89 |
Kateřina Lašáková |
Akademie Ronnie.cz |
1983 |
21 |
- |
- |
- |
69 |
Alexandra Laer |
Estonsko |
1985 |
23 |
- |
- |
- |
91 |
Eva Havelková |
Family Fitness Olgy Šípkové |
1985 |
24 |
- |
- |
- |
140 |
Monika Bajnoková |
Slovensko |
1989 |
27 |
- |
- |
- |
75 |
Veronika Gulášová |
Slovensko |
1992 |
28 |
- |
- |
- |
179 |
Jana Látková |
Slovensko |
1990 |
29 |
- |
- |
- |
163 |
Ivona Skrabová |
Belgie |
1987 |
40 |
- |
- |
- |
162 |
Eva Petráčková |
Fitcentrum I-R Club Pardubice |
1986 |
41 |
- |
- |
Bikiny fitness - superfinále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
102 |
Kristina Narbutaityte |
Litva |
1991 |
- |
6 |
6 |
2. |
18 |
Egle Gestauskaite |
Litva |
1995 |
- |
9 |
9 |
3. |
46 |
Reet Reimets |
Estonsko |
1985 |
- |
13 |
13 |
4. |
17 |
Kristin Nuut |
Estonsko |
1970 |
- |
17 |
17 |
5. |
14 |
Marija Naceva |
Makedonie |
1984 |
- |
17 |
17 |
6. |
64 |
Jana Slívová |
Extrifit Club |
1976 |
- |
17 |
17 |
7. |
176 |
Lucia Kodadová |
Xfitness Praha |
1986 |
- |
17 |
17 |
8. |
154 |
Michaela Brutenič |
Slovensko |
1987 |
- |
20 |
20 |
9. |
178 |
Magdaléna Šafářová |
Fitness Cat Zlín |
1990 |
- |
20 |
20 |
Physique žen
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
137 |
Alina Čepurniene |
Litva |
1969 |
3 |
3 |
6 |
9 |
2. |
146 |
Andriana Dabic |
Rakousko |
1988 |
6 |
6 |
12 |
18 |
3. |
125 |
Esta Pilt |
Estonsko |
1964 |
9 |
9 |
18 |
27 |
4. |
175 |
Olga Verbová |
Akademie Ronnie.cz |
1984 |
12 |
12 |
24 |
36 |
5. |
139 |
Marcela Šafránová |
Fitness Gym Vrábel |
1973 |
15 |
15 |
30 |
45 |
Fitness chlapců
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
9 |
Jiří Janda |
SK PEPA centrum Opava |
2003 |
8 |
6 |
14 |
2. |
3 |
Nikolas Špaček |
FC KARO Slavia Havířov |
2004 |
12 |
5 |
17 |
3. |
2 |
Jan Štěpánek |
SK PEPA centrum Opava |
2006 |
16 |
7 |
23 |
Uvedená bodová hodnocení jsou součty umístění od jednotlivých rozhodčích v jednotlivých kolech v souladu s pravidly soutěží ve fitness. Neodpovídají tedy "srážkovým bodům" ani jiným bodovým hodnocením z jiných sportů. Podrobnější informace o způsobu bodování
uvedeného v tabulkách najdete v plném znění Pravidel a soutěžního řádu SKFČR.
Fitness dívek
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
7 |
Eliška Pokorná |
Sportovní studio Petry Kadlecové |
2003 |
9 |
3 |
9 |
2. |
11 |
Daniela Kohoutová |
Sportovní studio Petry Kadlecové |
2002 |
12 |
8 |
20 |
3. |
8 |
Kristýna Dubcová |
All Stars fitness tým Lužice |
2005 |
18 |
6 |
24 |
4. |
6 |
Jasmína Voldánová |
All Stars fitness tým Lužice |
2002 |
26 |
11 |
37 |
5. |
15 |
Marie Krásová |
SK PEPA centrum Opava |
2006 |
36 |
16 |
52 |
6. |
12 |
Barbora Nováková |
SK PEPA centrum Opava |
2004 |
36 |
17 |
53 |
7. |
4 |
Eliška Palyzová |
SK PEPA centrum Opava |
2005 |
38 |
23 |
61 |
8. |
5 |
Veronika Dubová |
SK PEPA centrum Opava |
2000 |
48 |
21 |
69 |
Uvedená bodová hodnocení jsou součty umístění od jednotlivých rozhodčích v jednotlivých kolech v souladu s pravidly soutěží ve fitness. Neodpovídají tedy "srážkovým bodům" ani jiným bodovým hodnocením z jiných sportů. Podrobnější informace o způsobu bodování
uvedeného v tabulkách najdete v plném znění Pravidel a soutěžního řádu SKFČR.
Osobnosti