Reklama:

MS NABBA profesionálů 2014: Slavoj Bednář slaví medailový úspěch!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Sobota 7. června byla významným dnem pro českého kulturistu Slavoje Bednáře, který v severoirském Belfastu na mistrovství světa federace NABBA absolvoval svůj první profesionální start (na akci dostali příležitost postupně jak amatéři, tak i profesionálové). Dvojnásobný šampión amatérského NABBA Mr. Universe a jeden ze členů Extrifit týmu si na klání vedl skvěle a nakonec se blýskl fantastickým třetím místem. Vítězem závodů se stal domácí Mark Getty.

Za Slavojovou účastí na jeho první profesionální soutěži v organizaci NABBA se nyní ohlížíme prostřednictvím několika fotografií. Dodejme, že i na amatérské části letošního světového šampionátu startovali čeští závodníci. Nejlépe se z nich dařilo Ondřeji Mlakovi, který ve své výškové kategorii dosáhl na bronz.


Slavoj Bednář na MS NABBA profesionálů 2014


Foto:
www.facebook.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.06.19:34yura - Myslim, ze slavoj zamackl slzu, když videl cesky kluky jak..+2
09.06.19:11RaDD - Gratulace!
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra