V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Nechanicích na Mistrovství Čech mužů a žen 2013. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.
Těšit se můžete na exhibiční vystoupení Vojty Koritenského!
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, v kategorii bikiny fitness žen pak nejlepších devět. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a
případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.
Startovní listiny
Kulturistika muži do 67,5 kg
• 1. Jan Bílý (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Michal Sicha (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 3. Lukáš Toman (City Fitness Centrum Hořice)
• 4. Luboš Toman (City Fitness Centrum Hořice)
Kulturistika muži do 75 kg
• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Petr Fric (SKP Hvězda Karlovy Vary)
• 3. Miroslav Maťátko (Tom "S" Gym Děčín)
• 4. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek Praha)
• 5. Michal Šáda (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Josef Kadeřábek (Března Fitness Club Česká Lípa)
Kulturistika muži do 82,5 kg
• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. David Plachý (Fitness při CVČ Most)
• 4. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík Praha)
• 5. Jiří Zolota (Favoritfitnessclub Rokycany)
Kulturistika muži do 90 kg
• 1. Stanislav Balvín (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. David Červenka (Extrifit Club)
• 3. Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
• 4. Michal Klečka (FC Aura Plzeň)
• 5. Ladislav Landkamer (SC KAZE Telč)
• 6. Michal Sedláček (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)
• 8. Michal Trykar (FC Aura Plzeň)
• 9. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Petr Borč (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
Kulturistika muži nad 90 kg
• 1. Petr Baňař (M-klub Roudnice nad Labem)
• 2. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín)
• 4. Jan Kittner (Extrifit Club)
• 5. Radek Neumann (T&M Olympia Fitness Praha)
Klasická kulturistika do 180 cm
• 1. Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
• 2. Michal Křivánek (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 4. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K Červený Kostelec)
Klasická kulturistika nad 180 cm
• 1. Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar Č. Budějovice)
• 2. Peter Lissnik (Hammer Strength Fitness Praha)
• 3. Radek Maršálek (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Filip Pospíšil (Extrifit Club)
• 6. Petr Richtár (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Michal Rychlý (Body Fit Club Hradec Králové)
Bodyfitness ženy do 160 cm
• 1. Renata Křemenáková (Fitness Meteor Třemošná)
• 2. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 3. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
Bodyfitness ženy do 164 cm
• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness Praha)
• 2. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
• 3. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)
• 4. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Lucie Kačírková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
Bodyfitness ženy nad 164 cm
• 1. Ivana Bajnoková (Sportcentrum Delfín)
• 2. Hana Budilová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 3. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 4. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 5. Jana Hartmanová (Fitness Meteor Třemošná)
• 6. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Šárka Hubáčková (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Kristýna Němcová (Stan´s Gym Kladno)
• 9. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek Praha)
• 10. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 11. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Miroslava Ratajová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 13. Jitka Šnajdrová (Fit centrum D & K Červený Kostelec)
• 14. Michaela Trávníková (TJ Lokomotiva Česká Třebová)
• 15. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Anna Vaculíková (Atlas Club Hořovice)
Bikiny fitness ženy
• 1. Michaela Karetová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Monika Kubová (Extrifit Club)
• 3. Veronika Lasíková (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Denisa Mečiarová (Fitness Star Praha)
• 5. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 6. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 7. Michaela Mrázková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 8. Daniela Nová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 9. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 10. Jana Palečková (TJ Slavoj Tachov)
• 11. Valerie Peršina (Hammer Strength Fitness Praha)
• 12. Veronika Szalayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Julie Wohaková (HIT Fitness Flora)