V neděli Vás srdečně zveme do kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů, klasické kulturistice, bikiny a bodyfitness - HI-TEC Nutrition Grand Prix 2012. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.
Těšit se můžete na exhibiční vystoupení našeho profesionála Petra Vaniše!
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Poznámka (mp3) značí, že závodník zaslal hudbu k volné sestavě v elektronickém formátu.
Startovní listiny
Kulturistika muži - do 80 kg
• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň) (mp3)
• 2. Martin Čada (Fit klub Ludvík) (mp3)
• 3. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha) (mp3)
• 4. Martin Navrátil (Fitcentrum Assen Ostrava) (mp3)
Kulturistika muži - nad 80 kg
• 1. Roman Kamarýt (MD Posilovna Brno) (mp3)
• 2. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
• 3. Konstiantyn Zhelamskyi (Ukrajina )
Klasická kulturistika
• 1. Michal Bohůnek (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
• 2. Zdeněk Nedvěd (Fitness R.A.P. Factory) (mp3)
• 3. Lukáš Trefil (SK PEPA centrum Opava) (mp3)
Kulturistika masters muži
• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň) (mp3)
• 2. Jiří Faflík (FC SKP Ústí nad Labem) (mp3)
• 3. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
Bodyfitness ženy - do 164 cm
• 1. Pavlína Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Tereza Kalašová (HIT Fitness Flora Praha)
• 3. Jana Špinglová (SK Powerbulls Třeboň)
Bodyfitness ženy - nad 164 cm
• 1. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
• 2. Lucie Marešová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 3. Markéta Modrá (VIVA Fitnes České Budějovice)
• 4. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 5. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
Bikiny ženy
• 1. Marína Hámová (Delta Fitness Praha)