Reklama:

Přestup do IFBB potvrzen: Lonc, Holub, Koritenský a Holubcová

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Pravidelně se na stránkách Ronnie.cz setkáváte se sportovci, jejichž příprava se ubírá směrem k evropské mutaci slavné soutěže Arnold Classic, konkrétně k její amatérské části.

Lesk a věhlas této soutěže vábí k měření sil ty nejlepší amatérské sportovce v různých kategoriích fitness a kulturistiky po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Není se tedy čemu divit, když i závodníci, kteří doposud startovali v jiných federacích, pocítí touhu poměřit se s těmi nejlepšími a okusit atmosféru této jedinečné a nabité soutěže.

Mohu tedy konečně utnout mnohé dohady a oznámit, že byly podány žádosti o přestup zásadní části Extrifit týmu do federace IFBB. Vzhledem k tomu, že dle nových pravidel formálně nic schválení nebrání, bude mít Česká republika k dispozici další horké favority do finálových bojů!

Konkrétně se jedná o tyto sportovce:

Radek Lonc

Radek Lonc oficiálně ohlásil přestup z federace NABBA do IFBB již na podzim minulého roku, nicméně ve víru změn ve vedení svazu kulturistiky tato informace poněkud zapadla a Radek se potýkal s otázkami směřujícími na jeho vrchol sezóny. A tím bude bezesporu Arnold Classic Europe v kategorii nad 100 kg. Radkova forma již znatelně graduje a Vy se můžete zanedlouho těšit na jeho aktuální fotografie.


Radek Lonc, 17. 6. 2012

Martin Holub

Martin Holub je držitelem titulů vicemistr světa federace NABBA a NAC, kde všechny přítomné zaujal svou neskutečnou vaskularitou, připraveností, tvrdostí a v neposlední řadě bojovností. Také Martin se rozhodl k přestupu do federace IFBB, kde chce soutěžit na mistrovství světa masters a taktéž v masters kategorii na Arnold Classic v USA v roce 2013.


Martin Holub, 21. 6. 2012

Karolína Holubcová

Formu Karolíny jste mohli posoudit z nedávno uveřejněných fotografií. Dle kladných reakcí na její výkonnost se můžeme domnívat, že ani Karolína nebude ve své kategorii pouze do počtu. Přesto, největším motivem Káji k jejímu účinkování ve federaci IFBB byl větší prostor pro její realizaci a vyšší počet závodnic na soutěži.


Karolína Holubcová, červenec 2012

Vojtěch Koritenský

Dle mého názoru největší favorit na nejvyšší umístění v české výpravě. Vojta momentálně disponuje 95 kilogramy, které již nejsou až tak vzdálené finální formě. Zároveň se jedná o velmi ambiciózního chlapíka, který se netají tím, že by rád rozšířil řady našich závodníků v kategorii profi 212 lbs. Taktéž Vojta chce svoji třídu předvést na španělském Arnold Classic Europe, kde bude pravděpodobně startovat v kategorii do 90 kg.


Vojtěch Koritenský, 24. 7. 2012


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.08.20:02Peca - prestupovat nemuze,ale zavodil mimo ifbb...coz ifbb vzdy v..-2
11.08.16:47PavelV - pravda. Na tu jsem úplně zapomněl. Na druhou stranu to neb..+1
11.08.13:10Peca - Pavle co si napsal neni pravda nebo tahle soutez byla ifbb..
11.08.08:45PavelV - Petr nikam nepřestupuje, neboť vždy závodil pouze v IFBB. ..+1
10.08.21:54White or black - A kam se ztratila ta naše superhvězda Března ??? :)-1
10.08.18:46aptor - Já být nima, tak bych šel do nějakých natural soutěží a vy..+1
09.08.20:08jari - Domnívám se, že Vojta by měl ve 212 velký šance, je pěkně ..+1
09.08.19:37Xaphan69 - trest za doping. Myslim, ze Koritensky sam minimalne 1x do..
09.08.19:06NEx - Všichni vypadaj skvěle, ale Lonc je Terminator!! :))+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra