Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.
V následujících řádcích naleznete plné výsledky soutěže ATP Sportfitness Cup 2004, která se konala 23.října 2004 v Poděbradech.
Muži do 75kg
pořadí |
st.č. |
jméno |
váha |
ročník |
klub |
semif. |
fin. |
celkem |
1. |
8 |
Pavel Bartoníček |
74,9 |
1972 |
Fitness Sport Kadaň |
4 |
4 |
8 |
2. |
22 |
René Pavlík |
73,4 |
1977 |
FC Karo Slavia Havířov |
9 |
7 |
16 |
3. |
35 |
Milan Pražák |
74,9 |
1973 |
Pevan Gym Sedlčany |
8 |
10 |
18 |
4. |
3 |
Luboš Koumal |
71,6 |
1974 |
Gym Blue Sun Brno |
10 |
10 |
20 |
5. |
10 |
Petr Cihlář |
69,2 |
1979 |
Modrá Sekce Lužiny |
15 |
13 |
31 |
6. |
11 |
Michal Král |
71,6 |
1985 |
ASK Blansko |
18 |
17 |
35 |
7. |
6 |
Martin Dvorožňák |
74,7 |
1973 |
Fitness Sport Kadaň |
21 |
- |
21 |
8. |
19 |
Miloslav Dvořák |
65,9 |
1946 |
Modrá Sekce Havířov |
24 |
- |
24 |
Muži do 80kg
pořadí |
st.č. |
jméno |
váha |
ročník |
klub |
semif. |
fin. |
celkem |
1. |
28 |
Hynek Neužil |
77,6 |
1966 |
BodyFit Prachatice |
3 |
3 |
6 |
2. |
20 |
Stanislav Dundáček |
79,3 |
1966 |
FC P+M Prachatice |
6 |
7 |
13 |
3. |
23 |
Roman Vrábel |
78,5 |
1963 |
DA OSZ Náměšť |
9 |
9 |
18 |
4. |
17 |
Marcel Hájek |
77,3 |
1969 |
MMH Gym Mor.Bud. |
11 |
11 |
22 |
5. |
31 |
Milan Bodlák |
77,5 |
1952 |
FC Aura Plzeň |
15 |
15 |
30 |
6. |
29 |
Miroslav Řezníček |
77,8 |
1967 |
FC Zdena Vyškov |
18 |
odstoupil |
Muži nad 80kg
pořadí |
st.č. |
jméno |
váha |
ročník |
klub |
semif. |
fin. |
celkem |
1. |
34 |
Pavel Vacek |
96,3 |
1974 |
FC u Pešků Liberec |
3 |
3 |
6 |
2. |
32 |
Jiří Čermák |
88,1 |
1976 |
Fit Klub Ludvík Praha |
6 |
6 |
12 |
3. |
30 |
Martin Difko |
84,2 |
1982 |
Pevan Gym Sedlčany |
9 |
9 |
18 |
4. |
15 |
Viktor Kudi |
88,7 |
1966 |
TJ Jiskra Nový Bor |
12 |
13 |
25 |
5. |
5 |
Vít Rendl |
85,8 |
1979 |
Fit Klub Ludvík Praha |
15 |
14 |
29 |
6. |
33 |
Petr Vokněr |
84,2 |
1982 |
Modrá Sekce Lužiny |
18 |
12 |
30 |
Fitness ženy
pořadí |
st.č. |
jméno |
klub |
1.kolo |
2.kolo |
3.kolo |
celkem |
1. |
27 |
Jana Žouželková |
FC Relax Olomouc |
4 |
3 |
5 |
12 |
2. |
1 |
Alena Švejdová |
Eskap Čelákovice |
5 |
9 |
4 |
18 |
3. |
9 |
Veronika Zubačová |
FC BudoLan Aš |
9 |
12 |
9 |
30 |
4. |
25 |
Michaela Stejskalová |
Fitness Station Praha |
12 |
6 |
12 |
30 |
5. |
26 |
Sabina Štýbranová |
Gold's gym Brno |
15 |
15 |
15 |
45 |
Bodyfitness
pořadí |
st.č. |
jméno |
klub |
1.kolo |
2.kolo |
3.kolo |
celkem |
1. |
16 |
Michala Špičková |
Fitness Sport's Live Most |
3 |
3 |
3 |
9 |
2. |
12 |
Hana Kocurová |
SK Pepa Centrum Opava |
7 |
7 |
7 |
21 |
3. |
24 |
Lea Skoupá |
Fitness Club Laguna ČB |
8 |
8 |
8 |
24 |
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|