Skladem opět všechny příchutě! 100 % Whey Protein v akci 1+1Náš nejprodávanější protein. Více zde.
Španělská Santa Susanna bude o nadcházejícím víkendu hostit letošní ročník Mistrovství Evropy mužů, juniorů a masters. Ačkoliv jsou soutěžními dny až pátek, sobota a neděle, první povinnosti na všech 286 nominovaných závodníků čekají již dnes v podvečer, na kdy je naplánována prezentace. Kromě sportovců a sportovkyň z dalších pětatřiceti evropských států by na ní neměli chybět ani členové české reprezentační výpravy. Mezi nimi neschází třiadvacetiletý Milan Šádek, který zkusí štěstí v kulturistice mužů, jeho starší kolega Milan Bodlák, jenž před rozhodčí nastoupí jako účastník kategorie mužů masters od 60 do 65 let nebo Ludmila Šircová, která změří síly se soupeřkami v jediné hmotnostní kategorii určené pro juniorské kulturistky.
Početné zastoupení pak Česká republika bude mít v klasické kulturistice. V nejrůznějších výškových a věkových kategoriích v ní budou bojovat Petr Havlík, Aleš Zelinka, Bohumil Štěpánek, Boris Orava, Pavel Bartoníček, Ladislav Thun a Vít Sahula. Bez zajímavosti pak pro české fanoušky jistě nebude ani zápolení bodyfitnessek ve věku od 35 do 40 let, mezi nimiž se představí Maryla Kubiena a Milena Koudelková.
Jaké osobnosti budou patřit k soupeřům našich reprezentantů, prozrazuje následující přehled jmen všech nominovaných účastníků soutěže.
Kulturistika mužů do 70 kg
- Mauro Ranieri (Itálie)
- Ciprian Solzaru (Rumunsko)
- Radoslav Angelov (Bulharsko)
- Petar Krbot (Chorvatsko)
- James Murrin (Irsko)
- Jim Butler (Irsko)
- Marcin Kosel (Polsko)
- Miroslav Škadra (Slovensko)
- Manuel Soto (Španělsko)
- Ufuk Coşkun (Turecko)
- Aydin Biçen (Turecko)
- Andrii Iarmola (Ukrajina)
Kulturistika mužů do 75 kg
- Danijel Miklečić (Chorvatsko)
- David Saborido (Španělsko)
- Murat Tonya (Turecko)
Kulturistika mužů do 80 kg
- Yiancos Pangalos (Kypr)
- Bülent Tekin (Německo)
- Roderick Theuma (Malta)
- Aleksei Denisov (Rusko)
- Alexandr Koliasnikov (Rusko)
- Vicente Santamaria (Španělsko)
- Adem Yastaş (Turecko B)
- Evren Temel (Turecko B)
- Artem Bradov (Ukrajina)
Kulturistika mužů do 85 kg
- Roman Kronberger (Rakousko)
- Mounir Hezami (Rakousko)
- Petar Borisov (Bulharsko)
- Nikola Demo (Chorvatsko)
- Mirco Caselli (Itálie)
- Sergey Spichenkov (Rusko)
- Nikolay Minin (Rusko)
- Sergio Dufort (Španělsko)
- Manuel Cañidas (Španělsko)
- Cengizhan Iğdir (Turecko)
- Yavuz Oymak (Turecko)
- Anatolii Sorokin (Ukrajina)
Kulturistika mužů do 90 kg
- Manuel Narath (Rakousko)
- Kiril Iliev (Rakousko)
- Ott Kiivikas (Estonsko)
- Francis Haley (Irsko)
- John Dunne (Irsko)
- Tomasz Pabiniak (Polsko)
- Igor Gavrik (Rusko)
- Ladislav Kuzder (Slovensko)
- Görkem Gürsoy (Turecko)
- Pavlo Prontenko (Ukrajina)
Kulturistika mužů do 95 kg
- David Gasser (Francie)
- Gilbert Zammit (Malta)
- Štefan Havlík (Slovensko)
- Peter Tatarka (Slovensko)
Kulturistika mužů do 100 kg
- Hans Schrögnauer (Rakousko)
- Georgi Slavov (Bulharsko)
- Nikolas Poullas (Kypr)
- Milan Šádek (Česká republika)
- Mohamed Belhacene (Francie)
- Aaron Cannon (Irsko)
- Hans Vogel (Irsko)
- Gilberto Ciriello (Itálie)
- Salvatore Romano (Itálie B)
- Luigi Quinto (Itálie B)
- Dmitry Karakash (Rusko)
- Mikhail Dirun (Rusko)
- Miha Zupan (Slovinsko)
- Lorenzo Fernandez (Španělsko)
- Ersen Öznesil (Turecko)
- Melih E.Yildiz (Turecko B)
- Roman Biletskyi (Ukrajina)
Kulturistika mužů nad 100 kg
- Valery Maitner (Rakousko)
- Dmitry Golubochkin (Ázerbajdžán)
- Krasimir Sarafov (Bulharsko)
- Patrick Johnsson (Dánsko)
- Niclas Langer (Německo)
- Gianluca Silvestrini (Itálie)
- Alessandro Defilippi (Itálie B)
- Mikhail Sidorychev (Rusko)
- Vladislav Fatyanov (Rusko)
- Timuçin Canel (Turecko)
- Bilgehan Koç (Turecko B)
- Viacheslav Volosov (Ukrajina)
Klasická kulturistika mužů do 168 cm
- Ciro Credendino (Belgie)
- Petr Havlík (Česká republika)
- Piotr Zaniewski (Polsko)
- Osman Çolak (Turecko)
- Kubilay Korkmaz (Turecko B)
Klasická kulturistika mužů do 171 cm
- John Spiteri (Malta)
- Ümit Işik (Turecko)
- Onur Koç (Turecko B)
Klasická kulturistika mužů do 175 cm
- Vladimir Kurdov (Bulharsko)
- Aleš Zelinka (Česká republika)
- Matias Kari (Finsko)
- Trevor Conway (Irsko)
- Antonio Ludovico (Itálie)
- Piotr Dziekan (Polsko)
- Andrei Maliutin (Rusko)
- Vladislav Astanin (Rusko)
- Robert Jakovijevic (Srbsko)
- Tadej Strakl (Slovinsko)
- Fatih Güzey (Turecko)
- Metin Çayci (Turecko B)
Klasická kulturistika mužů do 180 cm
- Konstantinos Koutras (Kypr)
- Bohumil Štěpánek (Česká republika)
- Peter Wilenius (Finsko)
- Serge Rouzet (Francie)
- David Cassidy (Irsko)
- Robert Majewski (Polsko)
- Lepomir Bakic (Srbsko)
- Ali Emre (Turecko)
- Amirbahman Olfatmanesh (Ukrajina)
Klasická kulturistika mužů nad 180 cm
- Andreas Gruemeyer (Rakousko)
- Andrey Lopushanskiy (Ázerbajdžán)
- Andrej Buhayeu (Bělorusko)
- Kurt De Taeye (Belgie)
- Sandi Imerović (Chorvatsko)
- Dražen Vrbančić (Chorvatsko)
- Boris Orava (Česká republika)
- Deividas Dubinas (Litva)
- Dmitry Korniuhin (Rusko)
- Peter Bella (Slovensko)
- Serdar Teker (Turecko)
- Ibrahim S.Önal (Turecko B)
- Sergii Gorenkov (Ukrajina)
Smíšené páry
- Nina Mukhortova - Artem Pyari (Rusko)
- Olga Karavayeva- Pavlo Prontenko (Ukrajina)
- Sophia McNamara - David Cassidy (Irsko)
Bodyfitness juniorek do 163 cm
- Elin Hassel (Finsko)
- Doina Gorun (Itálie)
- Andrea Chorubczyk (Polsko)
- Cristina Chirita (Rumunsko)
- Georgiana Gradinaru (Rumunsko)
- Tatiana Piačková (Slovensko)
- Tetiana Davidenko (Ukrajina)
Bodyfitness juniorek nad 163 cm
- Rebeka Gyulay (Maďarsko)
- Ragnhildur Finnbogadóttir (Island)
- Brigita Vecerskaite (Litva)
- Eleja Lukyte (Litva)
- Renata Szmutku (Rumunsko B)
- Adela Ondrejovičová (Slovensko)
Bikini fitness juniorek open
- Suvi Iso-Kuusela (Finsko)
- Cindy Siebert (Německo)
- Katrin Hollmann (Německo B)
- Andrea Katselou (Řecko)
- Réka Rajnai (Maďarsko)
- Elva Bergþórsdóttir (Island)
- Ragna Eiðsdóttir (Island B)
- Vlada Andrjuščenko (Lotyšsko)
- Róża Mazurek (Polsko)
- Paulina Koriat (Polsko B)
- Nikola Weiterová (Slovensko)
- Veronika Guľašová (Slovensko B)
- Sandra Ortiz De Mendibil (Španělsko)
- Simay Öztürk (Turecko)
- Ceylan Deliktaş (Turecko B)
Klasická kulturistika juniorů open
- Georgi Telcharov (Bulharsko)
- Daniel Crnoja (Chorvatsko)
- Vít Sahula (Česká republika)
- Mikk Raudsepp (Estonsko)
- Jeve Ojala (Finsko)
- Dainius Matulionis (Litva)
- Rafal Kielkiewicz (Polsko)
- Dan Aldea (Rumunsko)
- Andrei Ifrim (Rumunsko B)
- Tomáš Števaňák (Slovensko)
- Yaşar Nadir Gencer (Turecko)
- Vitalii Verhynin (Ukrajina)
Kulturistika juniorů do 75 kg
- Jasjit Toor (Německo)
- Felix Gaile (Německo)
- Conor Magee (Irsko)
- Andrei Modiga (Rumunsko)
- Daler Ismatov (Rusko)
- Dominik Števaňák (Slovensko)
- Nadir Polatçi (Turecko)
Kulturistika juniorů nad 75 kg
- Atanas Dimitrov (Bulharsko)
- Stefano Scarlata (Itálie)
- Wesley Gasparotto (Itálie)
- Roberto Ficetola (Itálie B)
- Piotr Borecki (Polsko)
- Denis Avlasenko (Rusko)
- Nicolas Vullioud (Švýcarsko)
- Bariş Kivrakdal (Turecko)
Fitness juniorů open
- Artúr Duka (Maďarsko)
- Anghel Birica (Rumunsko)
- Costin Dumitru (Rumunsko B)
- Enis Aksoy (Turecko)
Kulturistika juniorek open
- Ludmila Šircová (Česká republika)
- Dóra Lenger (Maďarsko)
- Friderika Makainé Szlávik (Maďarsko B)
- Cristina Alonso (Španělsko)
- Mihaela Serban (Rumunsko)
- Corina Visan (Rumunsko B)
Fitness juniorek do 163 cm
- Maikku Hiljanen (Finsko)
- Kristina Koroljak (Estonsko)
- Renáta Méri (Maďarsko)
- Orsolya Szádvári (Maďarsko B)
- Kinga Gawlowska (Polsko B)
- Laura Cupsa (Rumunsko)
- Dominika Multaňová (Slovensko)
- Marianna Holbová (Slovensko)
- Alona Bezditla (Ukrajina)
Fitness juniorek nad 163 cm
- Luca Darvas (Maďarsko)
- Nikoletta Resch (Maďarsko)
- Justyna Krzysik (Polsko)
- Justyna Jedlikowska (Polsko)
- Anna Knapinska (Polsko B)
- Olga Mogilnitska (Ukrajina)
Bodyfitness masters od 35 do 44 let
- Giuditta Magazzino (Itálie)
- Montserrat Ventura (Španělsko B)
- Maria Ignacia Mas (Španělsko B)
- Emi Perez (Španělsko)
- Jana Cabrtova (Španělsko)
- Yolanda Fernandez (Španělsko B)
- Priscilla Katzmair (Rakousko)
- Maryla Kubiena (Česká republika)
- Milena Koudelková (Česká republika)
- Linda Jensen (Dánsko)
- Gwenn Kellett (Irsko)
- Elena Kizima (Rusko)
- Margarita Charaim (Litva)
Bodyfitness masters nad 45 let
- Jóna Jónsdóttir (Island)
- Kristín Kristjánsdóttir (Island)
Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let
- Pavel Bartoníček (Česká republika)
- David Howick (Irsko)
- Ray Cassar (Malta)
- Kamal Salem (Nizozemsko)
- Can Erkara (Turecko)
- Herwig Steurer (Rakousko)
- Jaroslaw Woznicki (Polsko)
Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let
- Ladislav Thun (Česká republika)
- Joachim Grässel (Německo)
- James Cassidy (Irsko)
Kulturistika mužů masters od 60 do 65 let
- Karl Hannig (Rakousko)
- Milan Bodlák (Česká republika)
- Abdülbaki Köseahmetoğlu (Turecko)
Kulturistika mužů masters nad 65 let
- Jorma Olavi Varhevaara (Švédsko)
Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 70 kg
- Mario Lalicata (Belgie)
- Sebastien Natiez (Francie)
- Henryk Hryszkiewicz (Polsko)
- Vitaly Egorov (Rusko)
- Jorge Pardo (Španělsko)
- Mario Hernandez (Španělsko)
- Ismail Yildizel (Turecko)
Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 80 kg
- Jari Laine (Finsko)
- Gregor Daszkiewicz (Německo)
- Carlos Cervantes (Německo)
- Stefano Valsecchi (Itálie)
- Gennadii Talantsev (Rusko)
- Aitor Lopez (Španělsko)
- Leonardo Caballo (Španělsko)
- Hasan Adatepe (Turecko)
- Ramiz Akkurt (Turecko)
Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let do 90 kg
- Antoniou Charalambos (Kypr)
- Ralph Szesney (Německo)
- Günter Jasper (Německo)
- Alexei Ganjea Moldova
- Andrey Evtukhov (Rusko)
- Anselmo Cortado (Španělsko)
- Francisco Quintana (Španělsko)
- Serdar Sariöz (Turecko)
- Hennadiy Tkachenko (Ukrajina)
Kulturistika mužů masters nad od 40 do 49 let nad 90 kg
- Dmitriy Golubochkin (Ázerbajdžán)
- Jukka Pekkala (Finsko)
- Thomas Holzer (Německo)
- Marek Kolecki (Polsko)
- Lukasz Kazimierczak (Polsko)
- Andrzej Maszewski (Polsko B)
- Puzankov Yuru (Rusko)
- Alfredo Muñiz (Španělsko)
- Jean-Paul Broglia (Švýcarsko)
- Mutlu Peker (Turecko)
Kulturistika mužů masters nad od 50 do 59 let do 80 kg
- Hans-Jörg Winter (Německo)
- Sigurkarl Aðalsteinsson (Island)
- Pino Pompameo (Švýcarsko)
- Faruk Horhor (Turecko)
Kulturistika mužů masters nad od 50 do 59 let nad 80 kg
- Anastas Dachinov (Bulharsko)
- Pekka Vaittinen (Finsko)
- Sebahattin Tunç (Turecko)
- Dave Lamptey (Velká Británie)
- Aleksandr Aleksejev (Ukrajina)
- Stanislaw Sobczyk (Polsko)
- José Camacho Rebolo (Portugalsko)
Kulturistika žen masters open
- Lottie Bendix (Dánsko)
- Sophia McNamara (Irsko)
- Paola Boschero (Itálie)
- Natalia Vtyurina (Rusko)
- Ludmila Tuboltseva (Rusko B)
- Nina Mukhortova (Rusko B)
- Larisa Denisova (Rusko B)
- Elena Stasiukyniene (Litva)
Zdroj:
www.ifbb.com
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|
|
|