Reklama:

Fouad Abiad: trénink stehen na cestě
za novou postavou pro rok 2013

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kanadský profesionální kulturista Fouad Abiad má pro letošní sezónu podle všeho již odzávoděno. Po úvodních soutěžích sezóny, kde se prezentoval zlepšeními v oblasti paží, ramen i stehen, se zavřel do posilovny, aby zde svou postavu posunul ještě dále a v následující sezóně tak třeba i konečně dosáhl na své první vítězství mezi elitou.

Jak v současné objemové fázi přípravy vypadá Abiadův trénink kvadricepsů a lýtek, napovídá přiložený videozáznam. Připomeňme, že třiatřicetiletý profík letos v únoru vybojoval třetí místo na druhém ročníku Flex Pro Championships, když nestačil pouze na Lionela Beyekeho a krajana Bena Pakulskiho. Následný start na Arnold Classic Fouadovi přinesl jedenácté místo.


Fouad Abiad - trénink stehen v přípravě na sezónu 2013


Zdroje:
www.youtube.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.04.18:05Martinn24 - co že nejel dřepy? Jinač dobře to buří ten legpress a hack..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra